5 головних кадрових змін на Львівщині за останній місяць

logo


Кінець серпня та початок вересня 2019 року у Львові були багаті на кадрові зміни серед знаних посадовців.

Так, змін зазнали кілька департаментів Львівської міськради, Львівської ОДА, ГУ Нацполіції у Львівській області та навіть обласна прокуратура. Далі кореспондент сайту 032.ua розповість детальніше про кожну з них.

Юрій Квятківський

6 вересня Генеральний прокурор Руслан Рябошапка звільнив з посад очільників восьми обласних прокуратур. Серед них опинився прокурор Львівської області Юрій Вікторович Квятківський, який обіймав цю посаду з червня 2016 року. Раніше прокурор Львівщини працював у системі МВС та очолював зведений загін тоді ще міліції Київської області. 2014 року отримав скерування в зону АТО під час бойових дій, де працював у найскладніший та нестабільний у всіх сенсах час. Зараз виконує обов’язки очільника установи перший заступник прокурора Львівської області, старший радник юстиції Олександр Русецький. Нового прокурора має призначити Генпрокурор.

Згідно з декларацією Юрія Квятківського, йому належить частка квартири у Києві, повністю – квартира, площею 53,4 кв.м у Львові, й паркомісце. Експосадовець володіє автомобілем Toyota Land Cruiser UZJ100L 2003 року випуску, вартістю 512 тис. грн, має право безоплатного користування автомобілем Toyota Camry 2019 р.в. та Toyota Corolla 2018 р.в. З січня по вересень 2019 року Юрій Квятківський зароби 528 тис. грн зарплати, 539 тис. грн пенсії, 1295 грн склали соцвиплати, 1843 грн – проценти в банку. Колишній прокурор Львівщини тримає 30 тис. доларів США і 1,3 млн грн готівкою, 12,5 тис. грн і 444 євро на рахунку в банку.

Валерій Середа

28 серпня з посади очільника ГУ Нацполіції у Львівській області пішов генерал поліції третього рангу Валерій Середа. За словами головного поліцейського України, Сергія Князєва, Валерій Середа тепер начальник Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України. Як сайт 032.ua уже писав раніше, ексочільник управління поліції Львівщини має дві земельні ділянки, житловий будинок у Львові й квартиру у Львівській області. У розпорядженні його дружини автомобіль NISSAN X-Trail 2017 року випуску, вартістю 842 тис. грн. На основному місці праці упродовж 2018 року Валерій Середа заробив 454,8 тис. грн, а за сумісництвом у Львівському державному університеті внутрішніх справ – 66,2 тис. грн. Ще 1 млн 213, 9 тис. грн екс-очільник поліції отримав у вигляді доходу від відчуження нерухомості, і ще 946,6 тис. грн – як подарунок у негрошовій формі (квартира у Львові) від В’ячеслава Середи. Подружжя тримає 146,5 тис. доларів США готівкою, 88 тис. гривень і 717 євро на рахунках у банках.

Замість Валерія Середи на почаду начальника ГУ НП у Львівській області призначили 38-річного Василя Віконського.

Любомира Мандзій

9 вересня з посади очільниці департаменту освіти і науки Львівської ОДА пішла Любомира Мандзій. Спершу вона мала працювати очільницею управління Державної служби якості освіти у Львівській області, але через кілька днів стало відомо, що Любомира Мандзій працюватиме на посаді заступника міністра освіти і науки України.

Згідно з декларацією освітянки перед звільненням з Львівської ОДА, на своїй попередній посаді за цей рік вона заробила з січня по вересень 2019 року 370 тис. грн, ще 24,9 тис. грн склала заробітна плата за сумісництвом у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Також Любомира Мандзій отримала 1752 грн гонорарів у Національному Університеті “Львівська політехніка” й 3668 грн –  у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Василь Лозинський

27-го серпня, у Львові представили нового першого заступника голови ЛОДА, яким став 33-річний Василь Лозинський. Його особисто представив Маркіян Мальський. Раніше новопризначений посадовець працював виконавчим директором Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» та  у департаменті економічної політики Львівської ОДА. Має вищу освіту – закінчив ЛНУ імені Івана Франка за спеціальністю «міжнародні економічні відносини». 

Згідно з декларацією, Василь Лозинський є власником земельної ділянки у с. Суховоля Городоцького р-ну. Його дружина Наталія Лозинська задекларувала квартиру та гараж у Львові, і одразу три автівки: Honda Accord 2008 року випуску, Honda CR-V 2012 року випуску та Volkswagen Touareg 2014 року випуску. Торік Василь Лозинський заробив у Обласній асоціації місцевих рад “Ради Львівщини” 274,6 тис. грн і ще 201 грн у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю приніс його дружині 373 тис. грн. Василь Лозинський зберігає 125 тис. грн та 23,3 тис. доларів США готівкою, а його дружина має 87,5 тис. євро і 11,2 тис. доларів США готівки.

Юліан Чаплінський

10 вересня, начальник управління архітектури та урбаністики Львівської міськради Юліан Чаплінський, більш відомий як головний архітектор Львова, написав заяву на звільнення. Як повідомлялося раніше, Юліан Чаплінський тепер працюватиме заступником міністра у Міністерстві розвитку громад і територій (колишнє Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ). Зараз відомство очолює директорка ТОВ “Інститут місцевого розвитку” та народна депутатка 8-го скликання Альона Бабак. 36-річний Юліан Чаплінський отримав фах архітектора у Національному університеті “Львівська політехніка”, головним архітектором Львова став 25 лютого 2015 року.

Згідно з декларацією посадовця за 2018 рік, Юліан Чаплінський на посаді головного архітектора Львова отримав дохід в розмірі 312 тис. грн. Водночас його дружина Наталія Чаплінська, яка займається підприємницькою діяльністю, отримала 187, 8 тис. грн. Також Юліан Чаплінський володіє легковим автомобілем “Сhrysler 300с” 2011 року випуску, вартістю 619,5 тис. грн. А його дружина є власницею авто “ToyotaAvensis” 2007 року випуску, яка на момент придбання коштувала 90 тис. 900 грн. 

Нагадаємо, львівську юристку Валерію Коломієць призначили на посаду заступника міністра юстиції України Дениса Малюськи.

Раніше сайт 032.ua розповідав детально про нових очільників міністерств та очільників правоохоронних органів, а також – про народних депутатів 9-го скликання, які походять з Львівщини.

Усі фото – з відкритих джерел та Фейсбук-сторінок посадовців

Повне або часткове копіювання без письмової згоди редакції забороняється та вважається порушенням авторських прав