5 млн грн для правоохоронців Львівщини: на що будуть витрачені гроші

logo
155721_5_mln_grn_dlja_pravoohoronciv_lvivwini_na.jpeg


На підтримку Національної поліції наступного року буде виділено 2 млн грн, на підтримку Служби безпеки України – теж 2 млн, а ще 1 млн грн – для Пенеціарної служби.Фото: telegraf.com.ua

Фото: telegraf.com.ua

5 грудня депутати Львівщини затвердили Програму підтримки правоохоронних органів у Львівській області на 2018 – 2020 роки. Зокрема, у рамках програми з обласного бюджету на підтримку Національної поліції наступного року буде виділено 2 млн грн, на підтримку Служби безпеки України – 2 млн грн, а також 1 млн грн – для Пенеціарної служби.   

«Для Пенеціарної служби перше завдання — це придбання системи тривожних сигналізацій. Також необхідно придбати портативні металошукачі та інфрачервоні сповіщувачі», — розповідає в коментарі Tvoemisto.tv голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Олег Домчак.

Окрім того, Державна Пенеціарна служба отримає кошти на пральні машини, холодильне обладнання, котел на альтернативних видах палива для обігріву адміністративних приміщень тощо.

«Для Служби безпеки України мають придбати автомобіль спеціалізованого призначеня на базі позашляховика Mitsubishi Pajero за 1 млн 278 тис гривень. Також виділяються кошти на покращення матеріально-технічних можливостей Антитерористичного Центру при управлінні СБУ: буде закуплено аудіо-, відео-, фотообладнання на майже 600 тис. грн», — пояснює він.

Національна поліція витратить свою частину грошей на придбання автомобілю за 1 млн 800 тис грн для забезпечення правоохоронної діяльності, а також на забезпечення функціонування мобільного пересувного командного центру с керування охороною публічного порядку за 200 тис. грн.

Микита Гладченко


А поділитися?