5 спортивних об’єктів та 22 активних парки реалізували на Львівщині у 2021 році

logoУ межах програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році на Львівщині провели реконструкцію 5 спортивних об’єктів. Окрім того, у межах соціального проєкту з ініціативи Президента та в межах обласної програми облаштували 22 активних парки. Про це під час брифінгу розповів перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик.

Зазначимо, що реалізація об’єктів у межах «Великого будівництва» відбувається на умовах співфінансування за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів.

Спортивні об’єкти:

Реконструкція стадіону ім. Л. Броварського по вул. Коперніка,13 у м. Самборі Львівської області: об’єкт розрахований на 1925 глядацьких місць, зможе приймати як футбольні матчі, так і легкоатлетичні спортивні змагання. Вартість об’єкту – 33,5 млн грн
Реконструкція спортивного ядра та трибун стадіону Буської ДЮСШ в м. Буськ по вул.Київська, 15:розрахований на 486 глядацьких місць. У 2017 році біля стадіону реконструювали бачейн. Тому об’єкт можна розглядати як спртивний комплекс для підготовки до олімпійських змагань або до змагань іншого рівня. Вартість об’єкту – 17,7 млн грн.
Реконструкція спортивних майданчиків зі штучним покриттям у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на вул.Черемшини, 29(31) у м. Львові (95 осіб в секціях):як розповів Андрій Годик, це майданчики є багатофункціональними – як для футболу так і для баскетболу, тенісу тощо. Вони призначені не лише для занять професійних спортсменів, а й для загального розвитку студентів. Вартість об’єкту – 9,6 млн грн.
Реконструкція будівлі басейну ДЮСШ “Тризуб плюс” на вул. Галицькій,1 в с.Давидів Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади (150 осіб в секціях). Басейн розташований біля школи. Призначений не тільки для занять спортом, а й для отримання елементарників навиків плавання. Вартість об’єкту – 31, 7 млн грн.
Реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» в м.Червоноград Львівської області (1359 осіб в секціях).

«Це багатофункціональна спортивна споруда, призначена для занять ігровимивидами спорту. Також тут облаштували борцівський та спортивний зали, басейн. Вартість об’єкту – 25,4 млн грн», – зазначив Андрій Годик.

Він також додав, що завдяки реалізації вказаних об’єктів покращили умови для зайняття спортом для майже 2500 осіб в секціях.

Два спортивні об’єкти є перехідними у 2022 році:

Капітальний ремонт КЗСРРЛО Фізкультурно-спортивного комплексу “Сокіл” по вул.Стуса 4 Б м.Сокаль Сокальського району Львівської області (170 осіб в секціях). Завершити об’єкт планують до кінця серпня 2022.
Капітальний ремонт трибун для глядачів на стадіоні ім. Є Смука по вул. Львівській, 32 у м. Яворів Львівської області (180 осіб в секціях). Завершити об’єкт планують до травня 2022 року.

Окрім того, у 2021 році на Львівщині облаштували 15 локацій у межах соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Ще 7 аналогічних об’єктів відкрили у межах обласної програми, на реалізацію якої скерували з бюджету області 1 млн грн та з бюджетів місцевих територіальних громад  – 300 тис грн.

«Основна концепція активних парків – забезпечити громадянам у звичайних умовах займатися елементарними фізичними вправами. У кожному парку є стенди з QR –кодами. Скануючи ці коди за допомогою мобільного додатку, можна побачити, які спортивні вправи можна виконувати з використанням встановленого спортивного інвентаря», – зазначив Андрій Годик.

Активні парки розташовані у:

м. Золочів, вул. М. Шашкевича, парк “Здоров’я”
м. Радехів, вул. Відродження, міський парк
м. Сокаль, вул. Б Хмельницького, 36
м. Борислав, вул. Шевченка,37
м. Броди, вул. 22 січня, 82
м. Городок, вул. Паркова, 7
м. Львів, вул. У. Самчука, 8
м. Миколаїв, проспект В’ячеслава Чорновола,3
м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 3
м. Пустомити, вул. Грушевського 11, міський парк
м. Рудки, площа Відродження,1
м. Самбір, вул. С. Бандери, парк ім. І Франка
м. Стрий, вул. Болехівська, парк ім. Т. Шевченка
м. Судова Вишня, вул. Гончара,1, міський парк
м.Великі Мости, вул.Базарна
м.Дрогобич, вул.Трускавецька, 20
м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності
м. Трускавець, Бульвар Торосевича.
смт. Новий Яричів, вул. Незалежності
м. Старий Самбір, Парк “Відкриті серця”.
м.Червоноград, вул. Шевченка,15
 м. Винники, вул. Івасюка, 31.

Окрім того, нагадаємо, що у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізує управління молоді та спорту Львівської ОДА, цьогоріч у громадах області облаштували 21 спортивний майданчик.