5 великих проектів, які планують реалізувати у Львові

logo


Коли реалізують: за словами міського голови Андрія Садового, робота з будівництва підземного паркінгу на пл. Петрушевича частково уже проведена. Цього року може бути визначена компанія, яка реалізовуватиме цей проект.

Оновлена площа Двірцева з підземним паркінгом

Фото: ЛМР

1-го березня у Львові розпочали роботи з реконструкції площі Двірцевої. Ремонтні роботи тут проводять у три етапи. ІІ етап передбачав закриття автостанції до трамвайної колії, ІІІ етап — закриття самої колії.

Водіям приватного транспорту вже з 1 березня заборонили заїздити на вокзал. Автобуси міжнародного і міжміського сполучення перевели на Приміський вокзал.

За проектом, на площі розділять потоки громадського та приватного транспорту, облаштують велодоріжки, оновлять озеленення та перенесуть зупинки громадського транспорту ближче до вокзалу.

Більше інформації про те, як виглядатиме площа Двірцева після реконструкції, можна знайти ТУТ.

Коли реалізують: місто планує реалізувати проект з будівництва підземного паркінгу на пл. Двірцевій в рамках реконструкції площі у 2020 році.

Сміттєпереробний завод

Фото: Христина Процак/ЛМР

4 червня завершився термін подачі документів від компаній на конкурс відбору консультанта із надання підтримки в реалізації проекту поводження з відходами у Львові. До участі у конкурсі подали свої документи чотири європейські компанії.

Завод, який мають намір збудувати на вулиці Пластовій у Львові, працюватиме за технологією механіко-біологічної переробки. «Механічна переробка» означає відсортовування відходів з допомогою спеціального автоматизованого обладнання, а також частково деякі процеси проводитимуться вручну. Цей етап важливий, аби розділити вторинну сировину, з якої згодом формуватимуть товарні партії та відправлятимуть на переробні підприємства. А органічні відходи компостуватимуть.

Також вже у цьому році у Львові відкриється станція компостування органічних відходів. За два роки у мерії сподіваються завершити роботи з будівництва комплексу, рекультивувати старий полігон та впровадити нову систему поводження з відходами.

Для цих цілей місто отримало 25 млн євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку, 10 млн євро гранту — безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Внесок міста — 6,75 млн євро.

Коли реалізують: будівництво львівського сміттєпереробного заводу мають розпочати вже цього року. Роботи триватимуть приблизно два роки.

Меморіал Героїв Небесної Сотні