53 донори здали кров у мобільному центрі крові на Рясному у Львові

logo


Львівські регбісти здають кров для хворих дітей

Забір здійснювали фахівці Міського центру служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова

23травня ДонорUA провели донацію крові на мікрорайоні Рясне у Львові. Процедуру проводили у мобільному центрі крові — бладмобілі. 53 донори здали кров для військових і цивільних пацієнтів Львівщини. Забір здійснювали фахівці Міського центру служби крові Першого територіального медичного об’єднання м. Львова.

Про це пише Четверта студія.

«Львову пощастило бути далеко від фронту, і саме тут можна випробовувати ініціативи,котрі зможуть принести користь і в інших містах. Завдяки мобільному центру крові ми можемо проводити донації в будь-якій точці Львова, і люди радо здають кров, коли це ще й зручно. Дякуємо мешканцям Рясного за врятовані життя!», — коментує Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA, Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» та співавторка Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові».

Донорів пригощала мережа «Львівські круасани», а воду длядонації надала компанія BonAqua.

Мобільний центр крові має п’ять ліжок для донорів та зручне місце для відпочинку до та після процедури. Є міні-лабораторія та локація для консультування з лікарем. На виїзді автобуса крові працює четверо кваліфікованих медиків, які супроводжують донорів упродовж усього процесу — від підготовки здачі крові до післяпроцедурного періоду. Для зберігання крові пацієнтів є спеціальний холодильник.

Кожна донація рятує до трьох життів. Реєструйтеся наДонорUA, аби стежити за анонсами наступних подій в особистому кабінеті, та здавайте кров зручно.

Коментарі

Позначки: кров