6 січня в Українському католицькому університеті буде організовано Святвечір для людей у потребі – бажаючих запрошують долучитися до акції

logo


imageЗа доброю традицією, 6 січня, у надвечір’я Різдва Христового, у стінах Українського католицького університету працівники та студенти організовують благодійну ініціативу – «Вифлеємська гостина» – Святвечір для людей у потребі.

Аби самотні люди змогли відчути атмосферу Різдва, організатори просять підтримати акцію, долучившись до збору коштів та стати волонтерами.

Схожу ініціативу запровадив ще митрополит Андрей Шептицький, який у стінах Богословської академії щороку, напередодні різдвяних свят, роздавав подарунки для людей у потребі, серед яких були не лише християни, а й зокрема єврейські діти. Український католицький університет після відновлення своєї діяльності в Україні підтримує цю традицію протягом останніх 26 років.

Цей рік не стане винятком, однак попри пандемію та фінансову скруту у всьому світі, ми просимо всіх небайдужих долучитися до збору коштів та підтримати нашу ініціативу.

Організатор «Вифлеємської гостини 2022» – деканат з душпастирських справ УКУ  запрошує допомогти у проведенні Святвечора.

Пожертви можна переказувати на картку 4441 1144 2563 3045 (Роман Хмизюк, референт деканату з душпастирських справ).

Ціль – збірки 60 тис. грн. Завдяки цим пожертвам, ми зможемо пригостити Різдвяною вечерею щонайменше 100 осіб у трапезній УКУ, а також, по можливості, привезти страви для Святої вечері пацієнтам Обласної клінічної психіатричної лікарні.

Тривалий час Святвечір для безхатченків, нужденних та одиноких людей відбувався в одному із корпусів УКУ на вулиці Хуторівка, однак і цього разу, задля дотримання усіх карантинних норм, організатори перенесли гостину в корпус на вулиці Козельницької (Трапезна УКУ). Розпочнеться святкування 6 січня о 13.00 годині зі святкового богослужіння в університетському храмі святої Софії – Премудрості Божої.

Цього року організатори очікують в гості 100 осіб, тож запрошують долучитися до допомоги волонтерів 5-6 січня (розставити стільці, столи, їжу, декорувати зал). Щоби долучитися до організації гостини як волонтер, телефонуйте за номером  +380 98 0581886 (Євгенія Фау, студентка 2 курсу програми Соціології)

Запрошуємо усіх поділитися радістю великого свята. Нехай у цей різдвяний час ніхто не почувається самотнім, бо Христос прийшов у світ однаково для всіх!

За деталями звертайтеся за телефоном  +380983124296 (Роман Хмизюк)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка – Новини України