70 тварин з ЛКП Лев викинуть на сніг і мороз

logo


image

Волонтери Львова, які опікуються безпритульними котами та собаками, звернулися до керівництва ЛКП «Лев» з проханням скасувати карантин у закладі або перенести його на теплішу пору року.

Про це вони написали в Спільноті собачників Львова, інформує Dailylviv.com.

“Ми, волонтери міста та небайдужі громадяни, закликаємо вас скасувати щорічний зимовий карантин (або перенести його на більш теплу пору).

Зараз на підприємстві перебуває приблизно 70 тварин, серед них багато травмованих або тих, що проходять реабілітацію і потребують особливої опіки. Частина тварин не має опікунів чи навіть просто місця, куди б вони могли безпечно повернутися після перебування в ЛКП.

З огляду на різні обставини, зокрема епідемію, прилаштування тварин на підприємстві на досить низькому рівні – ви самі про це заявляли. Усі волонтери переобтяжені тваринами, тож розбирати ваших підопічних на перетримку під час карантину немає кому. Підприємства зачиняються, мешканці міста фінансово виснажені, кожен тепер сам ледве впорується зі своїми проблемами, погода лютує – а ви збираєтесь взяти і випустити за цих обставин тварин, які перебували у вас, але яким просто не вистачило часу, щоб знайти сім’ю.

Невже та дезинфекція, якою ви прикриваєте той придуманий каратин така важлива от саме зараз, а не, скажімо, навесні?! І невже весь той каратнтин ви так цілодобово все чистите і миєте, чи під шумок просто вивільняєте собі час на Новорічні свята без напрягів і без тварин?! Всі, хто  вже знає про цю вашу жорстоку практику проведення карантину взимку, вже зараз не знаходять  собі місця, думаючи про виставлених на вулицю тварин на сніг і мороз. Всі, тільки не ви!Вимагаємо перенести карантин!

Хоч одного разу прислухайтеся до думки волонтерів, бо вони виконують половину вашої роботи в місті!”- йдеться у зверненні.