76-річний американець допомагає українцям на залізничному вокзалі у Львові

logo


Разом з письменниками з Польщі, Німеччини та України пише книгу про війну і волонтерів

– Я не можу залишатися осторонь. Я повинен бути тут. Не можна тільки дивитися, коли страждають жінки, діти та люди з інвалідністю. – Розповідає 76-річний американець Крейг Лезлі.

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОВА.

Упродовж останніх восьми місяців він перебуває в Україні та на Головному залізничномувокзалі Львова спільно з волонтерами Медико-психологічної допомоги зустрічає евакуаційні потяги й автобуси, допомагає вимушеним переселенцям зійти з потяга і знести речі, надає інформацію та скеровує на транспорт, поселення чи отримання допомоги.

Також Крейг фінансово підтримує людей у потребі. Разом з письменниками з Польщі, Німеччини та України пише книгу про війну і волонтерів. Усі виручені кошти планує скерувати надопомогу нашій державі. 

Крейг залишається в Україні, продовжує волонтерити на Головному залізничному вокзалі у Львові з командою Медико-психологічної допомоги та разом із викладачем активно вчить українську мову.

– Волонтерство на вокзалі показало мені, наскільки щирі тут люди. Також я розумію, що без медичної та психологічної допомоги війна була б зовсім іншою. – Зауважує наш американський друг.

Нагадаю, волонтерська ініціатива Медико-психологічної допомогина Головному залізничному вокзалі Львова працює від початку повномасштабної війни з ініціативи Львівської ОВА та наших партнерів. 

?Щоб долучитися до команди волонтерів на залізничному вокзалі у Львові, заповнюйте форму.  

?Контактний номер: 068-003-40-14  

❕Якщо ви евакуювались на Львівщину через воєнні дії росії, щоб отримати допомогу у Координаційномуцентрі підтримки цивільного населення при ЛОВА заповнюйте анкету.

Або телефонуйте на гарячу лінію Львівської області за номером 112.

Коментарі

Позначки: львівський вокзал