8-річний львів’янин зламав руку у переповненій маршрутці

logo
184511_8_richnij_lviv_janin_zlamav_ruku_u_perepo.jpeg


У вівторок, 24 квітня, 8-річний львів’янин Марко Вихопень зламав руку у львівській маршрутці №50, коли водій різко загальмував і відчинив двері на ходу. Про це у Facebook, повідомив батько хлопця Андрій Вихопень.

Це трапилося близько 22:00 на вул. Зеленій поблизу зупинки «вул. Керченська». Як уточнив Андрій Вихопень ZAXID.NET, хлопець сидів у своєї матері на колінах неподалік від задніх дверей. Раптом водій різко загальмував і пасажири, яких через це занесло, затиснули дверима руку Марка, якою він тримався за поручень. Через це у хлопця перелом кисті руки.

«Я розумію, що бувають ситуації, коли треба різко загальмувати. Але ж двері не можна відкривати, поки автобус ще не зупинився, – сказав ZAXID.NET Андрій Вихопець. – Мій син навчається у музичній школі у класі фортепіано. Тепер він змушений грати однією рукою».

Батьки Марка вирішили написати скаргу на водія маршрутки до ЦНАПу. Вони вимагають, щоб водія покарали і Львівська міськрада забезпечила достойні умови перевезень у громадському транспорті міста.

Додамо, що маршрут №50 обслуговує приватний перевізник «Успіх БМ». За словами начальника міського управління транспорту Олега Партики, наразі заяви про цей випадок не надходило, однак ситуацію спробують з’ясувати.

«Я про цей випадок дізнався з соцмереж та ЗМІ, наразі така заява не надходила на адресу нашого управління. Тим не менше я одразу зателефонував до керівника компанії-перевізника «Успіх БМ». Він про цей випадок дізнався від мене і пообіцяв розібратись у ситуації», – сказав ZAXID.NET Олег Партика.


А поділитися?Вам має сподобатись...