945 тис гривень – на заходи з розвитку та утримання територіальної та місцевих систем оповіщення

logo
169683_945_tis_griven_na_zahodi_z_rozvitku_ta_ut.jpeg


У межах утримання, забезпечення постійної готовності та розвиток територіальної системи оповіщення з метою контролю за технічним станом обладнання та засобів оповіщення протягом 2017 року провели 12 щомісячних і 4 комплексні (у тому числі одна загальнодержавна) технічних перевірок роботи територіальної системи централізованого оповіщення. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту.

Читайте також

Найбільша частина видатків з бюджету: на оплату працівників державних установ
Львівська обласна рада хоче продавати лікарні та заклади освіти, – громадський активіст

Про це у п’ятницю, 9 лютого, під час звіту повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександр Харчук.

«Упродовж року встановлені нові стаціонарні системи гучномовного обладнання, впроваджено комплекти мобільного гучномовного обладнання,  встановлені вуличні гучномовці та відновлено роботу та встановлення електросирен у містах, проведена заміна старого обладнання», – зазначив Олександр Харчук.

Відтак, у минулому році відновили роботу 6 електросирен.

На фінансування заходів з розвитку та утримання у постійній готовності територіальної та місцевих систем оповіщення витратили 945 тисяч гривень.

Зазначимо, що також встановили 24 цифрові пристрої, зокрема на 2 пунктах управління облдержадміністрації та на апаратурі оповіщення у 9 районах та 3-х містах обласного значення.

Також у минулому році придбали та встановили:

19 стаціонарних систем гучномовного обладнання;
7 комплектів мобільного гучномовного обладнання на автомашини;
7 додаткових вуличних гучномовців;
провели заміну застарілого обладнання на апаратурі оповіщення – 24 одиниці.

«У 2018 році плануємо встановити ряд електронних засобів, які дозволять покращити систему оповіщення в області», – додав Олександр Харчук.


А поділитися?