Активіст оприлюднив фотосвідчення аварії у Львові

logo
189531_aktivist_opriljudniv_fotosvidchennja_avar.jpeg


12:28 24 травня 2018 р.

Громадський активіст Ігор Стукалець опублікував світлини, на яких видно, що з очерету рікою Полтвою витікає вода, забарвлена в чорний колір.

На порталі оперативних новин «Varta1» розповіли сьогодні, 24 травня: «Останніми днями з’явилася інформація про аварію на мулових полях на вулиці Пластовій 13, де, зі слів мешканців, прорвало дамбу і нечистоти витікають у поля, проникаючи в ґрунт. Про це повідомляє громадський активіст Ігор Стукалець».

«У той же день «Львівводоканал» спростував інформацію про аварію, акцентуючи увагу на тому, що підприємство здійснює планове «укріплення обваловки», а гаряча лінія міста героїчно бореться з нібито фейковими вкидами нелояльних до міської влади ЗМІ. Ігор Стукалець надав фотографії з місця, на яких видно, що з очерету рікою витікає вода, забарвлена в чорний колір», – поінформували також на порталі «Varta1».

«Щодо «укріплення обваловки» варто зазначити той факт, що поряд із так званим укріпленням дамб, помалу, але впевнено бульдозером здійснюється прокладання (чи відновлення) шляхосполучення з територією, де планується будівництво сміттєпереробного комплексу. Зараз бульдозер стоїть не на території Лисиницької сільради, як на фото, а біля однієї з будівель на території очисних споруд поряд із чотирма самоскидами «КамАЗ» і двома екскаваторами «JCB», – розповіли також на порталі «Varta1».

Ігор Стукалець заявив: «На цьому шляху вздовж річки Полтва вирубують дерева, викорчовують пні, насипають ґрунт і втрамбовують дорогу вже відомим нам бульдозером ДТ-75. За дивним збігом обставин неподалік від цього місця, але трохи ближче до житлової зони завозяться і спалюються зрізані дерева, викорчовані пні, будівельні та побутові відходи, завезені сюди, як видно з під’їзних шляхів».

«Інша ж локація в межах описаної вище території є згарищем поролону , яке цілодобово то горить, то тліє залежно від погоди – такий собі «вічний вогонь» з їдким димом та згубним впливом на здоров’я людей і довкілля», – повідомили також на порталі «Varta1».

«Якщо техніка комунального підприємства щодня здійснює в цьому місці земляні роботи, то горіння й дим не може бути непоміченими як візуально, так і на запах. Тоді виходить, що місто або причетне до цього злочину, або замовчує його», – робить висновки громадський активіст.


А поділитися?Вам має сподобатись...