Активісти партії “За життя” пікетували Львівську ОДА. Їх закидали помідорами

logo
214198_aktivisti_partiji_za_zhittja_piketuvali_l.jpeg


У п’ятницю, 14 вересня, біля Львівської ОДА відбувся пікет членів партії «За життя», якою керують Віктор Медведчук та Вадим Рабінович. Близько 30 членів місцевого осередку цієї партії вимагали припинити не збільшувати ціни на газ та припинити співпрацю з МВФ. Пікет тривав близько години під охороною поліції, однак це не завадило активістам праворадикальних угруповань закидати учасників пікету помідорами.

Пікет членів партії «За життя» розпочався о 12:00. Близько 30 людей старшого віку вийшли з партійними прапорами та плакатами «Міняємо Омеляна на мільярди», «Стоп підвищенню тарифів», «МВФ go home» та іншими у тому ж дусі. Учасники акції заявили, що вимагають припинити співпрацю України з МВФ, вважаючи, що через цю співпрацю «геноцидом українського народу». Також вони заявили, що зниженню тарифів на компослуги в Україні сприятиме прихід до влади Вадима Рабіновича. Прикметно, що більшість учасників акції говорили російською мовою.

Спочатку між націоналістами і «медведчуківцями» відбулась словесна перепалка, потім у рух пішли помідори 9фото ZAXID.NET)

Майже одразу до місця пікету підійшли кілька десятків представників «Національних дружин» та «Національного корпусу». Учасників акції від націоналістів відгородили спецпризначенці Нацполіції, однак це не завадило активістам з обох сторін активно один одного лаяти.

Коли учасники акції на вимогу націоналістів не припинили пікет, представники «Національного корпусу» закидали їх помідорами. Кілька помідорів влучили у випадкових перехожих і навіть у деяких активістів «Національних дружин». Після цього члени партії «За життя» утекли, а згодом розійшлися і націоналісти.

Інформація доповнюється


А поділитися?Вам має сподобатись...