Активісти увірвались у львівську Ратушу та заблокували роботу депутатів

logo
199270_aktivisti_uvirvalis_u_lvivsku_ratushu_ta_.jpeg


Представники «Національного корпусу» увірвались до великої сесійної зали, де відбувалося пленарне засідання депутатів ЛМР.фото: Назар Притула

фото: Назар Притула

Представники націоналістичний організацій Львова увірвались у приміщення міської ради Львова та заблокували роботу сесії міських депутатів, повідомляє кореспондент Tvoemisto.tv.

Активістів намагались зупинити представники «Муніципальної дружини», яка в цей момент здійснювала охорону приміщення. В момент, коли активісти забігли у велику сесійну залу, де засідають депутати, вони побили кількох працівників «Муніципальної дружини».

Свої дії активісти не пояснюють. Натомість вони заблокували роботу депутатів, у зв’язку з чим в роботі сесії оголошено перерву на невизначений час.

Додамо, що в цей момент у сесійній залі пікетували представники комунальних стоматологій, які вимагали виплати їм заробітну платню.

Серед тих, хто увірвався в приміщення міської ради, вдалось ідентифікувати учасників «Національних дружин» та «Національного корпусу» Львівщини.

Пізніше в коментарі Tvoemisto.tv один з представників активістів повідомив, що вони прийшли «боротись з незаконними діями міської ради стосовно не виплати заробітної платні працівникам комунальних стоматологій».

Роботу сесії тимчасово перервали, а натомість скликали позачергове засідання бюджетної комісії, де мають вирішити питання виділення коштів на оплату праці стоматологів.


А поділитися?Вам має сподобатись...