Актори львівського театру знімають фільм

logo
198973_aktori_lvivskogo_teatru_znimajut_film.png


Актори театру імені Марії Заньковецької знімають фільм на гостросоціальну тему. Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: “Короткометражний фільм “Гамбіт” – це історія про реалії сьогодення, які ми воліємо не помічати. Про це повідомляє dailylviv.com. 

Організатори поінформували: “Роман – колишній вчитель гри в шахи, до АТО жив спокійним життям. Тепер він – волонтер та чекає сина з війни. Чи в безпеці Роман? Які небезпеки загрожують йому? Чи дочекається батько свого сина? Запрошуємо долучитися до проекту усіх небайдужих, хто хоче допомогти розповісти про механізми однієї з шахрайських схем ошукання найменш захищеної верстви населення. Ви можете додати до скриньки ту суму, яку вважатимете за потрібне. Команда буде вдячна усім однодумцям. Також ви можете допомогти, розповівши про цей проект своїм друзям та колегам у соціальних мережах”.

Актеры театра имени Марии Заньковецкой снимают фильм на остросоциальную тему. Об этом сообщили в пресс-службе Львовского горсовета, где также рассказали: “Короткометражный фильм “Гамбит” – это история о реалиях сегодняшнего дня, которые мы предпочитаем не замечать. Об этом сообщает dailylviv.com. 

Организаторы сообщили: “Роман – бывший учитель игры в шахматы, до АТО жил спокойной жизнью. Теперь он – волонтер и ждет сына с войны. В безопасности ли Роман? Какие опасности угрожают ему? Дождется ли отец своего сына? Приглашаем присоединиться к проекту всех неравнодушных, кто хочет помочь рассказать о механизмах одной из мошеннических схем обмана наименее защищенных слое населения. Вы можете добавить в ящик ту сумму, которую сочтете нужным. Команда будет благодарна всем единомышленникам. Также вы можете помочь, рассказав об этом проекте своим друзьям и коллегам в социальных сетях”.


А поділитися?Вам має сподобатись...