Акцію “Пакунок Герою” провели прикордонники Львівського загону

logo


За ініціативи прикордонників Львівського загону в будинку воїна, що у Львові, пройшла акція «Пакунок герою». Зібране вже відправилось до військовослужбовців прикордонної комендатури 7 загону.

За словами начальника відділусоціально-гуманітарного забезпечення Львівського прикордонного загону підполковника Анатолія Нагірного, провести акцію у такому форматі вирішили для того, щоб показати, що допомагати насправді легко. «Це може зробити будь-хто, будь-коли й будь-де. Не буває маленької допомоги, адже ми на власному досвіді знаємо, що міцний тил – це запорука успіху. Сьогодні ми вперше проводимо акцію «Пакунок герою» у такому форматі, проте наша допомога бойовим побратимам є регулярною. Бажання та обʼєднаність людей– у цьому наша сила», – зазначив Анатолій Нагірний.

У час війни, особливо в бойових умовах, завжди є речі, які є швидкими розхідниками або ж бійці під час виконання завдань їх втрачають. Усі зібрані речі – це предмети першої необхідності: окопні свічки, засоби гігієни, смаколики, провізія для приготування в польових умовах, хімічні грілки, медикаменти, снуди, теплі речі та багато іншого.До акції доєдналися дружини загиблих прикордонників, їхні діти, захисни

ки Маріуполя таприкордонники з відділів прикордонної служби та управління загону.

«Вони відчувають наше тепло, нашу підтримку і розуміють, для чого вони там воюють, за кого вони воюють, тобто це дуже важлива акція», — говорить Ірина Гах, прикордонниця та дружина загиблого Героя України – Романа Гаха.

«Допомагає все, що пов’язане з твоєю родиною, тобто якийсь дзвінок, подарунок, малюнок, що дитина дала, ти його отримав — і це психологічно легше. Там дуже тяжко фізично, плюс має бути психологічнерозвантаження. Ці смаколики, все це, таке враження, що ти — частинка дому», — розповідає Павло Піковець, учасник акції. Військовослужбовець обороняв Маріуполь, там отримав поранення та пройшов полон.

Прикордонники сформували понад 100 пакунків. Кожен з них має по кілька дитячих малюнків всередині, адже нічого не гріє душу так, як мрії дітей про світле майбутнє України.

Акція відбулась за підтримки волонтерського фонду «Серця свободи», «Волонтери Маловисківщини», «Подих свободи» таштабу Ольги Тесляк.Щодня наша

нація демонструє усьому світу свою міць, силу, нескореність та єдине бажання – перемогти ворога! Лише обʼєднавши зусилля, йдучи вперед пліч-о-пліч нам вдасться перемогти.

Читати далі

Tuesday February 13th, 2024

На виїзді зі Львова у бік Малехова можна буде проїхати, не стоячи «на світлофорах»

Thursday February 8th,2024

На Львівщині мешкає найбільша популяція зубрів в Україні

Tuesday February 6th, 2024

У Львові військових та їх дружин навчають бізнесу

Friday February 2nd, 2024

Після успішного протезування фахівці клініки у Львові допомогли 21-річному Володимира з Лисичанська повернутися у свою професію

Thursday February 1st, 2024

Ні, тату, я піду разом з тобою: історія двохмедиків, які стали на захист країни у лавах 103-ї бригади тероборони

Thursday February 1st, 2024

Львівські десантники отримають від «Повернись живим» і ОККО Пульстрон за 50 млн грн

Wednesday January 31st, 2024

На Львівщині працівники ТЦК будуть користуватися боікамерами для вирішення конфліктних ситуацій

Thursday January 25th, 2024

Львівський прикордонний загін проводить набіргромадян на військову службу

Sunday January 21st, 2024

5-класниця Комарнівської школи завдяки своєму таланту зібрала понад 2 млн гривень для ЗСУ

Sunday January 21st, 2024

Український військовий повінчався з коханою у Львівському Гарнізонному храмі, вставши на протез