Активну молодь Львівщини запрошують на п’ятий Форум можливостей #Не_формат

logo


10 Липня 2024, 17:13

молодіжний форум з неформальної освіти #Не_Формат 140

молодіжний форум з неформальної освіти #Не_Формат

На Львівщині
відбудеться традиційний, щорічний, молодіжний форум з неформальної освіти #Не_Формат.

Про це 19 липня повідомили в Львівській обласній раді.

«#Не_Формат знову збирає разом креативних та активних людей, готових змінювати свою громаду на краще. Це унікальна подія, де новітні ідеї, незабутні зустрічі та палкі виступи стануть тим, що ви будете згадувати аж до наступного
року.», – йдеться в повідомленні. 

Форум організовується КЗ ЛОР «Львівський обласний молодіжний центр» спільно з управлінням молоді та спорту Львівської ОВА та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

«26 жовтня 2019 року вперше відбувся Форум можливостей #Не_формат. Тоді нашою метою було дати молоді та молодіжним працівникам з різних громад Львівської області можливість зустрітися в одному місці, щоб познайомитися, налагодити
співпрацю, зарядитися натхненням та мотивацією, аби продовжувати творити та змінювати свою громаду на краще. Зараз #НЕФОРМАТ отримав нові сенси, але мета залишається незмінною. Ця п’ята ювілейна зустріч про об’єднання, задля спільнотворення кращого майбутнього України» – зазначила проєктна менеджерка Львівського обласного молодіжного центру.

На форумі заплановані зустрічі з експертами в сфері психології, культури, освіти, урбаністики, медіа, волонтерства та
ветеранами. 

Дедлайн подачі заявки – 17 липня.

Форум спрямований на представників молодіжних рад, молодіжних центрів/просторів, учнівське самоврядування, громадські організації, ініціативних груп, активних школярів та студентів ВНЗ та відповідальних за реалізацію молодіжної політики на місцевому рівні, а також на ВПО.

Участь у форумі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.