Аліна Мельник з Львівщини – бронзова призерка етапу Кубку світу з художньої гімнастики

Змагання відбулися в Мілані з 21 по 23 червня.

Національна збірна команда в групових вправах виборола бронзу у фіналі з трьома стрічками і двома м’ячами. Нашу країну представляли спортсменка зі Львівщини Аліна Мельник, а також Марія
Височанська, Діана Баєва, Кіра Ширикіна та Валерія Перемета.

Трійка призерів у цій вправі:

1. Китай – 32,600 очок 2. Франція – 32,100 очок 3. Україна ?? – 31,850 очок

«Аліна Мельник є представницею КДЮСШ ім. Дмитра Сидорука. А також спортсменка є кандидаткою на участь в Олімпійських Іграх, які відбудуться з 26 липня по 11 серпня у Парижі», – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Голос Сокальщини на GoogleNews Читати далі

Wednesday June 26th, 2024

Легкоатлет з Львівщини Роман Павлик виборов ліцензію на Паралімпійські
Ігри в Парижі

Tuesday June 25th, 2024

Збірна Львівщини посіла друге загальнокомандне місце на чемпіонаті України з легкої атлетики

Wednesday June 12th, 2024

Спортсмен зі Львівщини став віцечемпіоном Європи зі стрибків у висоту

Friday May 31st, 2024

Червоноградка Аліна Лістунова посіла 6 місце на міжнародному турнірі з легкої атлетики

Wednesday March 13th, 2024

Герман Золотарьов з Львівщини завоював дві медалі з легкої атлетики на військових
змаганнях у США

Tuesday February 27th, 2024

Збірна команда Львівської області виборола 17 медалей у Кубку України з легкої атлетики у приміщенні