«Америка далеко, а львів‘яни поряд»: генерал Кривонос розкритикував Садового за звернення до США

logo


image

Колишній заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони, генерал ЗСУ Сергій Кривонос розкритикував мера Львова Андрія Садового за пропозицію США допомогти з організацією територіальній обороні у місті.

Про  це Кривонос написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Мер Львова просить посольство США організувати у Львові територіальну оборону. Це черговий приклад того що хтось просить йому ще щось зробити.

Найбільший сором який можна собі уявити. У Львові тисячі людей які вже давно займаються питаннями підготовки ТРО. Вони мотивовані, мають чудовий досвід бойових дій і мають наснагу розвивати свій вишкіл.

Але ментальність Садового «закордон нам допоможе» в черговий раз показує що керівники вибрані народом не вірять або бояться власного народу», – написав Кривонос.

Також генерал ЗСУ вважає, що очільник міста особисто уділяє мало зусиль розбудові територіальній оборони.

«А що мер Львова зробив для розвитку територіальної оборони свого міста? Скільки тирів побудував, скільки таборів провів аби об‘єднати людей у цьому напрямку?

Чим допоміг тим хто цим займається вже не перший рік? Пане Садовий, у Львові я двічі зустрічався з десятками людей які цим займаються. Опустіться на землю, не бійтесь цих людей. Америка далеко, а львів‘яни поряд. Ви самі спроможні це зробити. Повірте в себе, запросіть у свою команду тих хто зможе це створити. Законопроект 4504 надає відповідь на багато питань які поки не вирішуються. Ви можете його підтримати, а реалізація цього закону зробить у Львові найкращу територіальну оборону. Скільки депутатів міської ради є членами територіальної оборони? Ось Вам відповідь на Ваше прохання. Ніхто крім нас не захистить наші родини, домівки, вулиці, села і міста», – вважає Кривонос.