Андрій Садовий назвав дороги, які ремонтуватимуть у 2018 році

logo
161488_andrij_sadovij_nazvav_dorogi_jaki_remontu.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий під час звіту про діяльність у 2017 році розповів, які дороги ремонтуватимуть у місті наступного року. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради, пише – Status Quo.

Читайте також

Наступного року відмінять митний експеримент з відрахування коштів на дороги

За його словами, по-перше в місті продовжать ремонт вул. Личаківської, де приблизно до квітня-травня триватимуть підземні роботи, зокрема заміна колекторів.

Також ремонтуватимуть вул. Чернівецьку – на ній повністю зроблять дорожнє полотно.

У планах на наступний рік ремонт пл. Двірцевої.

«Нам потрібно навести лад на цій площі, бо коли приїжджають до Львова, на вокзал, виникає дуже багато питань до цієї площі. Тому нашими фахівцями вже розроблено якісний проект ремонту площі», – пояснив міський голова.

Також на черзі вул. Замарстинівська, яка, за словами мера, на сьогодні є однією з найгірших. В першу чергу планується відремонтувати ділянку до вул. Липинського.

У планах на 2018 рік ще й ремонт вул. Пластової, дороги до Білогорщі, шляхопровід на вул. Ковча.

«Також ми в місті інвестуємо багато коштів у ремонт хідників та невеликі дороги. Цього року ми відремонтували 50 невеликих доріг у наших районах. У наступному році плануємо 80 таких доріг. Наше завдання – усі дороги мають бути відремонтовані, бути у доброму стані хідники, трамвайні колії та вело доріжки», – зазначив міський голова.


А поділитися?