Андрій Садовий прокоментував ініціативу запровадити християнську етику в школах

logo


Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував звернення депутатів ЛМР до Міністерства освіти і науки з проханням зробити християнську етику обов’язковим предметом у всіх навчальних закладах, а також запровадити низку спецкурсів релігійного спрямування у ВНЗ.

У понеділок, 7 квітня, під час брифінгу Андрій Садовий висловився за право кожної громади приймати рішення стосовно змін у навчальному процесі на користь вивчення предметів пов’язаних із релігією. Водночас мер Львова наголосив на потребі глибшого розуміння поняття християнської етики і злагоди між людьми різних релігій і національностей.

«Християнська етика — це гідність, право бути гідною людиною і мати Бога в серці. Ми можемо мати різні вподобання. У Львові в мирі та злагоді живуть люди різних конфесій, релігій та національностей. Ми живемо у християнському місті. Україна — держава, що має багато національностей, які проживають у мирі і злагоді. Ми повинні мати повагу один до одного. Я не вбачаю нічого поганого, коли люди мають можливість більше пізнати. Але кожна громада самостійно приймає рішення», — зазначив Андрій Садовий.

Нагадаємо, що 19 квітня 36 із 64 депутатів ЛМР проголосували за звернення до Міносвіти із проханням запровадити християнську етику обов’язковим предметом у всіх навчальних закладах. Ініатором звернення став предстаник фракції ВО «Свобода» Тарас Гупало.

Пізніше прес-секретарка Львівської міської організації ВО «Свобода» Анна-Марія Задерецька уточнила ZAXID.NET, що мова йде не про всі навчальні заклади, а лише про школи.