Андрій Садовий зібрався на мітинг під Верховною Радою

logo
142300_andrij_sadovij_zibravsja_na_miting_pid_ve.jpeg


17 жовтня у Києві та інших містах запланована Всеукраїнська акція, учасники якої вимагатимуть від Верховної Ради України ухвалити законопроекти щодо зміни виборчих правил (№1068-2), обмеження депутатської недоторканності (№6773) та створення антикорупційного суду (№6011).

Мер Львова Андрій Садовий заявив на своїй сторінці у Фейсбуці, що завтра буде під Верховною Радою “як учасник мітингу з трьома чіткими і зрозумілимим вимогами”, інформує кореспондент сайту 032.ua.

Головні вимоги — це антикорупційний суд; новий виборчий закон з системою відкритих списків та зняття депутатської недоторканності.

“Ці речі обіцяли в своїх програмах як Президент, так і більшість фракцій парламенту. Пора виконувати обіцянки!”, – сказав очільник Львова.

“Я можу не погоджуватись з багатьма політиками, які будуть завтра на мітингу. Але я розумію одне – бути тим, чи іншим політикам при владі повинен вирішувати народ. Якщо не ухвалити ці три законопроекти – то незабаром народ вже нікого вибирати не буде. Владу призначатиме олігархія!”, – резюмував Андрій Садовий.


А поділитися?Вам має сподобатись...