Андрій Садовий зустрівся з головами ОСББ та переможцями Громадського бюджету

logo
234065_andrij_sadovij_zustrivsja_z_golovami_osbb.jpeg


З нагоди дня місцевого самоврядування 7 грудня в Ратуші відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з активними містянами — переможцями Громадського бюджету, ініціативними керівниками ОСББ, активістами та громадськими діячами. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«В нас чомусь в Україні, коли говорять про місцеве самоврядування, то зразу згадують урядників, які працюють в містах. Але на моє глибоке переконання, День місцевого самоврядування — це є день громади, людей, які живуть у містах. Тому що ви є основою основ, тому що власне ви делегуєте частину своїх повноважень людям, які працюють в містах і мають вас обслуговувати, любити і поважати. Тому сьогодні є День місцевого самоврядування, який ми всі разом сьогодні святкуємо. Тому шановні присутні, дякую вам за то, що ви є активні, принципові. Дякую за спільне творення міста, в якому хочеться жити», — зазначив Андрій Садовий.

Міський голова Львова вручив сертифікати за перемогу у Громадському бюджеті міста Львова 2018−2019 років (великі проекти):

Олександру Козловському — за проект Дитячо-юнацький простір смачного та корисного дозвілля «Hobbit’s hole»
Віталію Свіщову — за проект «Дай немовляті шанс на повноцінне життя!» Сучасна палата інтенсивної терапії для новонароджених та Білірубінометр для немовлят в пологове відділення НКП «3-я міська лікарня» на вул. Я. Раппапорта, 8
Зореславі Люльчак — за проект Запуск міської мобільної служби домашніх візитів для сімей, які виховують дітей з групи ризику
Наталії Ліпській — за проект Сучасна лабораторія для дитячої лікарні
Андрію Завербному — за проект Кафе-Їдальня «VYDELKA» в Оріяні
Олегові Пижіву — за проект «І мертвим, і живим, і ненародженим…» — дорога до Голосківського кладовища.

Також Андрій Садовий вручив сертифікати авторам усіх малих проектів, які перемогли у Громадському блюджеті. Списки усіх нагороджених опубліковані на сайті ЛМР.

Також за вагомий внесок у модернізацію житлово-комунальної сфери міста Львова, запровадження нових прогресивних форм управління багатоквартирними будинками та з нагоди Дня місцевого самоврядування подяками від громади міста нагороджені:

Юрій Мураль, голова правління ОСББ «Добрий газда», голова правління ГО «Свідома Громада — Сильна Нація»
Любомир Бокало, голова правління ОСББ «МЖК-1», голова ради голів ОСББ Сихівського району
Галина Джулай, директорка управлінської компанії «Нове місто».

Отримала подяку від громади міста за активну життєву позицію, сумлінну й віддану працю на благо громади міста Львова, реалізацію міських ініціатив та з нагоди Дня місцевого самоврядування також Оксана Дащаківська, кандидатка політичних наук, старший викладач кафедри політичних наук Українського католицького університету, Голова регіонального офісу Міжнародного фонду «Відродження» в Західній Україні.


А поділитися?