“Антиукраїнське кубло”: у Львові примусово виселили з приміщення Російський культурний центр (Відео)

logo
87886_antiukrajinske_kublo_u_lvovi_primusovo_vi.jpeg


Російський культурний центр у Львові примусово виселили з комунального приміщення, адже самостійно він виселятися не хотів, передає “5 канал”. Виконуючи рішення Львівського апеляційного господарського суду, виконавча служба регіонального управління юстиції винесла речі культурного центру та змінила замки у дверях. Таке рішення підтримали не всі.

За темою

“Це непродуманий акт рішення місцевої влади, тому що вони позбавили нас можливості спілкуватися між собою. Збирати наших російськомовних громадян”, – вважає голова ГО “Земляцтво ленінградців у Львові “Пітер-клуб” Ігор Корчевський.

За словами чиновників, російський центр більше 10 років незаконно займав комунальне приміщення, при цьому не відображав справжньої позиції етнічних росіян у Львові. Також у будівлі виявили антиукраїнські газети. Господар звільненого приміщення – Львівська обласна рада – планує передати його громадській організації, яка опікується бійцями АТО.

“Ці структури, які тут перебували, мали час на добровільне залишення цього приміщення, але до п’ятниці (28 квітня – 5.UA) включно вони цього не зробили. Вони не виконали рішення суду… Ці люди, які перебувають тут, вони не відображають думку російської громади в місті Львові. Це було антиукраїнське кубло”, – прокоментував ситуацію заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк.

Дивіться також: Український культурний центр у Естонії створює справжню живу книг – сюжет

Дивіться також фотогалерею на тему:

На Львівщині у храмі УГКЦ намалювали палаючого в пеклі Путіна – фоторепортаж


А поділитися?Вам має сподобатись...