Артист Львівської опери, якого звинуватили в підтримці сепаратистів, звільнився з театру

logo


Дирекція опери і Санжаревський розійшлися мирно і без скандалівАртист Львівського національного академічного театру опери і балети ім. С. А. Крушельницької Микола Санжаревський, якого звинувачували в підтримці і фінансуванні терористичної діяльності в ОРДЛО, звільнився з театру за власним бажанням. Про це повідомляє львівське ЗМІ Zaxid.net. «Микола Санжаревський написав заяву, і сьогодні її

Артист Львівського національного академічного театру опери і балети ім. С. А. Крушельницької Микола Санжаревський, якого звинувачували в підтримці і фінансуванні терористичної діяльності в ОРДЛО, звільнився з театру за власним бажанням.

Про це повідомляє львівське ЗМІ Zaxid.net.

«Микола Санжаревський написав заяву, і сьогодні її підписали. Його звільнили за згодою сторін. Дирекція театру і Микола розійшлися мирно і без скандалів», – йдеться в повідомленні.

Раніше СБУ провела обшук у соліста Львівської опери, який потрапив до бази «Миротворця».

Санжаревський визнав, що у 2014 році в соцмережах модерував групу Антимайдану і переказував кошти на окуповані території, але вже припинив.

Коли розгорівся скандал через публікацію одеської журналістки, звинувачений в сепаратизмі Санжаревський перервав відпустку і з’явився до СБУ. У спецслужбі одразу ж провели обшук у його помешканні та вилучили комп’ютер і телефон.

Після спілкування із службою безпеки Санжаревський погодився розмовляти і з журналістами. 

«Я займався адмініструванням одної з другорядних сторінок Антимайдану. В своїх постах я жорстко критикував дії окремих політиків», – розповів Санжаревський.