Аудитори виявили зловживання на вивезенні ТПВ зі Львова на суму ₴47,8 млн

logo
148462_auditori_vijavili_zlovzhivannja_na_viveze.jpeg


Під час ревізії Львівського міського комунального підприємства «Львівспецкомунтранс» Держаудитслужба виявила фінансових втрат на суму 47,8 млн грн. За словами аудиторів, це – гроші за непідтверджені обсяги вивезеного зі Львова за межі Львівської області сміття, нецільове використання коштів, виділених на вивезення сміття та завищення вартості цих послуг. Натомість у «Львівспецкомунтрансі» заперечили цей висновок аудиторів. Справу розслідує поліція Львівської області.

Про зловживання «Львівспецкомунтрансом» бюджетними коштами 6 листопада на нараді у Львівській облдержадміністрації повідомив начальник Держаудитслужби у Львівській області Роман Кроляк.

«Під час ревізії «Львівспецкомунтрансу» виявлено 47,8 млн грн фінансових втрат. З них 32,3 млн грн – оплата за непідтверджені обсяги вивезених побутових відходів, 8,1 млн грн – використання коштів, які були передбачені на вивезення відходів, на потреби підприємства та 7,4 млн грн – завищення обсягу чи вартості виконаних робіт з вивезення відходів», – повідомив Роман Кроляк.

Як повідомила ZAXID.NET прес-секретарка Держаудитслужби у Львівській області Надія Рибак, ревізію на «Львівспецкомунтрансі» проводили з 17 липня до 6 жовтня. З її висновками аудитори звернулись до поліції Львівської області.

Натомість в. о. директора «Львівспецкомунтрансу» Сергій Сало повідомив ZAXID.NET, що підписав акт ревізії із запереченнями, а щодо усіх непідтверджених витрат скерував запити у фірми, які займаються вивезенням ТПВ зі Львова.

«Я знайомий з тими порушеннями, які є, на думку працівників Держаудитслужби. І хотів би сказати, що щодо цього «Львівспецкомунтранс» вже скерував претензії перевізникам, які не надали підтвердження цих витрат. Їм скеровано претензії. Також хотів би зазначити, що акт ревізії підписаний з запереченнями, тобто «Львівспецкомунтранс» не погодився із зазначеними висновками Держаудитслужби», – сказав Сергій Сало.

Речниця ГУ Нацполіції у Львівській області Світлана Добровольська повідомила ZAXID.NET, що за фактом можливих фінансових зловживань «Львівпецкомунтрансу» у поліції зареєстроване кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 ККУ (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене у великих розімрах). «Окрім цього через статтю 15 (замах на злочин) відкрито також і за частиною 5 цієї ж статті. Мається ну увазі, зловживання групою осіб. Але у цьому випадку йдеться лише про замах на злочин», – сказала Світлана Добровольська.


А поділитися?Вам має сподобатись...