Авіарейс Львів – Брно відклали на невизначений термін

logo
173630_aviarejs_lviv_brno_vidklali_na_neviznache.jpeg


Відкрити продаж квитків планували з лютого цього року.Фото: business-review.eu

Фото: business-review.eu

Чеська авіакомпанія Blue Air Moravia тимчасово відклала запланований на березень старт авіапольотів зі Львова до чеського аеропорту Брно. Про це повідомляє ЦТС. 

Як повідомляють представники бюджетного авіаперевізника, у Blue Air не змогли домовитися з керівниками місцевих аеропортів.

«Переговори дуже довготривалі. Я вважаю, що це погано, оскільки гармонізація деяких чеських і румунських законів досить ускладнена. Ми трохи застрягли, є проблеми, і, звісно, ми шукаємо інші варіанти перевізників», – цитує слова гетмана Південноморавського краю Богумила Шимека чеське видання iDNES.

Новий термін старту польотів зі Львова та інших аеропорті України до Брно поки не називають, оскільки у найближчі дні очікують уточнену відповідь від керівництва чеського-ромунського лоукостера, щоб надалі, за необхідності домовлятися з іншими авіаперевізниками, щоб відкрити нові сполучення цього року.

Нагадаємо, на початку року авікомпанія Blue Air заявила про намір літати з чеського Брно до Львова. Продаж квитків планували відкрити у лютому цього року.

 


А поділитися?