Автопробіг Єдності та урочисте підняття Державного Прапора: як на Львівщині відзначили День Конституції України

logo


Сьогодні Україна відзначає День Конституції України. Саме 28 років тому цього дня депутати Верховної Ради ухвалили головний правовий документ країни. Це сталося на п’ятий рік після проголошення Незалежності країни.

Львівщина також долучилася до відзначення Дня Конституції. Як розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький, з нагоди свята Львівська ОВА ініціювала проведення у Львові Автопробігу Єдності, учасниками якого стали працівники поліції, ДСНС, прикордонної служби, екстреної медичної служби, клініки реабілітації Superhumans Center, представники військових бригад та волонтерських організацій. Загалом колона складалася з 28 автомобілів.

«Цим автопробігом ми нагадуємо собі та світові –
українці шанують головний Закон своєї держави. Українці обʼєднані, а отже – непереможні», – наголосив очільник області.

Маршрут стартував з вул. Пилипа Орлика – вул. Івана Мазепи – проспект В’ячеслава Чорновола – проспект Свободи – Площа Ринок – вул. Винниченка.

Опісля у парку «На Валах» відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Розпочали захід з хвилини мовчання на знак пам’яті про всіх, хто віддав життя за Незалежність України. Згодом – під супровід оркестру
Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного та команду начальника Львівської ОВА Максима Козицького на флагштоці замайорів блакитно-жовтий стяг.

«Конституція втілює найважливіші цінності українського народу: свободу, рівність, незалежність та територіальну цілісність. Саме це щодня захищають наші воїни, демонструючи мужність та відвагу. Сьогодні як ніколи ми відчуваємо значення прав і свобод, закріплених у нашому основному Законі. Ми бачимо, як ворог намагається
зруйнувати наші цінності варварським вторгненням, але жодна зброя не може знищити наші ідеали, адже з нами правда, яка завжди перемагає!», – підкреслив очільник Львівської області Максим Козицький.

Довідково:

Конституція України – це документ, який декларує засади нашої державності на принципах демократії. Вона окреслює Україну як суверенну, незалежну, соціальну та правову державу. Суверенітет України поширюється на всю її територію. Україна є унітарною державою. А територія України
в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканою. Стаття 17 Конституції говорить, що захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладається на Збройні Сили України.

Голос Сокальщини на GoogleNews Читати далі

Saturday June 29th, 2024

В День Конституції України у Дрогобичі помолились за воїнів та мир під час
патріотичного віче

Monday June 24th, 2024

У Львові відбулося обрядове мистецьке дійство «Зелені свята на Івана Купала»

Tuesday June 11th, 2024

У Дрогобичі відзначать Міжнародний День гри

Wednesday May 15th, 2024

Завтра у Дрогобичі відзначать День вишиванки

Wednesday May 15th, 2024

У Дрогобичі відбувся благодійний ярмарок «Дрогобицький крам»

Wednesday May 15th, 2024

У Дрогобичі відзначили День матері

Saturday May 11th, 2024

У Дрогобичі завтра біля фонтану працюватиме сувенірний ярмарок «Дрогобицький крам»

Saturday May 11th, 2024

У Белзі відзначили храмовий празник

Saturday May 11th, 2024

Під час святкування дня міста Дубляни у місті відбудеться благодійний захід на підтримку воїнів

Wednesday May 8th, 2024

На День матері у Дрогобичі відбудеться творчий мистецький захід