Батьком нещодавно народженої дитини 12-річної породіллі з Борислава, виявився її 14-річний двоюрідний брат

logo
161955_batkom_newodavno_narodzhenoji_ditini_12_r.jpeg


12-річна молода мама з Борислава, яка кілька місяців тому народила здорове немовля зізналася, що батьком дитини є її 14-річний двоюрідний брат.

Про це журналістам видання “Високий замок” розповіла мама Тетяни Лучишин – Анна, повідомляє сайт 032.ua.

За словами жінки, біологічно експертизу, яку проводила поліція, здали майже всі рідні Тетяни – вітчим, зведені рідні брати та сирота, який проживає з сім’єю Лучишин в одній квартирі. Втім, за допомогою експертизи так і не вдалося з’ясувати, хто є біологічним батьком дитини, яку народила 12-річна дівчинка.

“В поліції сказали, що Тані потрібно самій в усьому зізнатися. Якщо вона цього не зробить, то правоохоронці могли визнати її неадекватною та забрати від неї дитину”, – розповіла мати Тетяни.

Лише після цього дівчинка вирішила розкрити всі секрети та зізналася, що батьком є її 14-річний двоюрідний брат Остап.

“Він син мого брата Михайла від першого шлюбу”, – сказала пані Тетяна Лучишин.

Нагадаємо, що 12-річна Тетяна Лучишин у вересні минулого року народила дівчинку.За даними медиків, дитина народилася із ознаками незрілості у тридцять п’ятий тиждень, але відхилень у розвитку немає. Справжнє ім’я батька довгий час трималося в таємниці, а в поліції відкрили кримінальне провадження за фактом статевих зносин з особою, яка не досягла статевої зрілості.

Читайте також на нашому сайті:

У Львові з восьмого поверху житлового будинку випав чоловік.


А поділитися?