“Бега провів найбільший в історії краю «дерибан» землі”, – журналістка про кандидата на Львівщині

logo


Голову Славської селищної ради Володимира Мироновича Бегу спіймали на розкраданні землі. Про це заявила журналістка проєкту розслідувань “Стоп корупції” Наталія Дігтяр у своєму блозі.

TOCHKA ZORU Dihtyar Bega
Ілюстрація: СтопКор

Голова села не тільки не виконував взяті перед громадою зобов’язання. Він пішов далі: в найбільш важливих питаннях зробив протилежне тому, що обіцяв. Замість «припинення безконтрольної роздачі земельних ділянок і справедливого виділення землі жителям територіальної громади», Бега провів найбільший в історії краю «дерибан» землі (як і найбільший в Україні). Близько тисячі гектарів громадської землі (а за деякими даними – 1800 гектарів, точної інформації не маємо, бо вона не оприлюднена) було подаровано досі невідомим особам, по два гектари кожному «для ведення індивідуального селянського господарства». Більшість цих «щасливчиків» – зовсім не місцеві жителі і не учасники АТО, які мають першочергове право на землю (але станом на 1 вересня 2020 року не одержали ані клаптика). Одному тільки Безі відомо, хто вони такі, за які заслуги отримали такі щедрі подарунки і чому селищний голова так ними опікувався. Депутати ж, отримавши, мабуть, свої «тридцять срібняків», одностайно проголосували «ЗА».

Земельна афера була і залишається ретельно засекреченою. І до цього часу списки набувачів ділянок не оприлюднені на сайті селищної ради. Де ж обіцяна Бегою «прозорість і чесність влади»? Ще одна брехня! Ніколи ще місцева влада в регіоні не була такою закритою, відірваною від народу і корумпованою. Сесії селищної ради стали все більше схожими на «воровські сходняки», де пахан і його «шістки» без людей вирішують долю краю.

Повне невиконання зобов’язань перед виборцями Бега пробує пояснити недостатністю часу. Ну що ж можна зробити всього за три роки? Мовляв, оберіть мене ще на 5 років – і я все виконаю. Тільки проголосуйте за мене!

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Яготині на Київщині колишні «регіонали» підкуповують виборців.

Читати також:

Поділитись