Бельгієць Бернар Вілем вирішив продати відому козину ферму «Шеврет» на Львівщині

logo
233915_belgiec_bernar_vilem_virishiv_prodati_vid.jpeg


Власник козиної ферми «Шеврет» у с. Дмитровичі у Мостиському районі Бернар Вілем продає свій бізнес. Про це власник повідомив на своїй сторінці у Facebook 5 грудня.

«Дорогі наші друзі, шанувальники, поціновувачі, та всі, кому цікаве чи хто хотів би зайнятися сільським господарством та агротуризмом або ж продовжити справу козівництва й виробництва сиру. Офіційно заявляємо, що ми прийняли рішення про продаж нашої ферми. Розглянемо різні варіанти», – зазначено на сторінці La Ferme d’Elise у Facebook.

Фото зі сторінки ферми у Facebook

Також повідомляється, що наразі ферма не припиняє роботу й працює в звичному режимі. Відвідувачів запрошують на екскурсії та дегустації продукції з понеділка по суботу за попереднім записом.

Ферма існує на Львівщині з 2009 року, її облаштували на місці колишнього колгоспу в Дмитровичах.

Нагадаємо, спочатку проблемою стало оформлення документів для виділення землі, де фермери вирощували корми та випасали кіз. Місцева влада звинуватила Бернара Вілема та Марію Хом’як у несплаті оренди. Навесні цього року у с. Дмитровичі виник конфлікт між власниками ферми «Шеврет» та громадою, яка підтримала будівництво цеху з обробки каменю біля козячої ферми. Для його облаштування сільська рада хотіла відвести 0,18 га території, яка розташована біля козячого господарства, власником якого є бельгієць Бернар Вілем.


А поділитися?