Без “лінійки”, але з батярським полонезом: у Львові нетрадиційно відзначили “останній дзвоник” (Відео)

logo
189939_bez_linijki_ale_z_batjarskim_polonezom_u_.jpeg


Батярський велопробіг у львівській школі
Батярський велопробіг у львівській школі

5 канал

Львів

25.05.2018 23:05

Поки триває ретро-концерт для батьків – школярі порозбігалися по різних локаціях. Хтось на майстер-клас із виготовлення пряників, решта – на батярський велопробіг

Без букетів та радянських традицій – у львівській школі знайшли альтернативу “лінійці”. Останній дзвінок там відсвяткували у стилі “ретро”. Замість промов педагогів та виступів чиновників для школярів влаштували майстер-класи, квести та нетипові концерти. Марта Шикула була на святі.

Не офіційною промовою, а батярським полонезом починається свято останнього дзвоника. Танцюють учителі та учні. Поки триває ретро-концерт для батьків – школярі порозбігалися по різних локаціях. Хтось на майстер-клас із виготовлення пряників, решта – на батярський велопробіг.

До стилізованого святкування останнього дзвоника учні, батьки та вчителі готувалися ретельно. Обов’язковий дрес-код – ретроодяг. Ті, хто нагуляв апетит – ласували смаколиками та напоями у символічному кафе львівські “фраєрки”. За бармена – вчителька іноземної мови.

За темою

Людмила Федишин сміється: “Смачна Львівська кава і смачний чай. Як нема кави – то нема забави, як то кажуть у Львові… Як на мене, то дуже цікаво, неординарно. Я думаю, цікаво всім – і дітям і батькам, згадувати історію Львова”.

Нетрадиційний формат святкування у цій школі – не вперше. Вчителі зізнаються – є прихильниками неформального та нерадянського.

Завуч з виховної роботи Олександра Захарків наголошує: “Ми вже не проводимо “лінійок”. Минулого року ми проводили свято маленького принца у французькому стилі. А цього року вже про наше рідне місто Львів… Ми вже не вишиковуємося людей, можна ходити, сидіти, стояти – що кому цікаво”.

Учителі кажуть – у них ще багато ідей. Нову обирають для зустрічі Дня знань.

Марта Шикула, Євген Радіон, “5 канал”

Відео за темою

Банти, гольфи та юні красуні: яким було свято “Останнього дзвоника” в Україні – ФОТО


А поділитися?