Безпековий форум: СБУ просять розслідувати появу на карті “народних республік”

logo
154213_bezpekovij_forum_sbu_prosjat_rozsliduvati.jpeg


Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка назвав посяганням на суверенітет і територіальну цілісність України представлену на Безпековому форумі у Львові карту з позначенням окупованих територій Донбасу як “народних республік”.

Про це він написав у коментарі на своїй сторінці у Facebook.

«В офіційних матеріалах Львівського Безпекового форуму на карті України окуповані території Сходу організатори заходу позначили як «People’s republics of Donetsk and Luhansk». Я вважаю це посяганням на суверенітет і територіальну цілісність нашої держави», – зазначив Синютка.

За його словами, Україна укріпила свою армію і зробила її боєздатною. Зараз ворог робитиме все, щоб дестабілізувати ситуацію в країні. Карта із фейковими “ЛНР” і “ДНР” яскраве підтвердження того, що українцям нав’язують думку про “народні республіки”.

Читайте також: Скандал з картою України на Безпековому форумі у Львові: СБУ чекає звернення

Як сказав голова ОДА, гібридної війни й розхитування суспільства на Львівщині ніхто не дозволить. Служба безпеки України повинна дати дуже чітку оцінку діям організаторів провокації.

За повідомленням прес-служби Львівської ОДА, Синютка подав заяву до Служби безпеки України з вимогою розслідувати факт, що трапився під час відкриття Безпекового форуму в Львові.


А поділитися?Вам має сподобатись...