Біатлоністи Новояворівська успішно виступили у всеукраїнських змаганнях з біатлону серед юнаків та дівчат

6-11 лютого 2017 року на навчально-спортивній базі «Динамо» в м. Сумах відбулися Всеукраїнські змагання  з біатлону серед збірних команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву, училищ фізичної культури та училищ олімпійського резерву.

Загалом змагалося 128 молодих біатлоністів, які представляли 12 команд з 6 областей України: Львівської, Київської, Сумської, Чернігівської, Харківської та м. Києва.

Біатлоністи Львівщини, які були представлені командою ДЮСШ «Янтар» з м. Новояворівська здобули 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі й у загальнокомандному заліку посіли 3 місце.

З поміж кращих у команді Львівщини:

Патласов Олег – І місце – індивідуальна гонка 12,5 км., ІІ місце – спринт 7,5 км.

Городна Юлія – І місце – спринт 5 км.

Копитко Василь – ІІІ місце – індивідуальна гонка 12,5 км., ІІІ місце – спринт 7,5 км.

Також варто відзначити естафетну команду у складі Фірцовича Володимира, Линди Лізи, Кизика Олексія, Партики Сергія, яка посіла 4 місце в естафетних перегонах, а також юних біатлоністів Новояворівська Мельничук Діану, Гілку Юлію, Якиміва Назара, Гелиша Андрія, які доклали своїх зусиль до загального командного ІІІ місця.

До цих змагань команду Львівщини готували: старший тренер-викладач Іващишин А.М., тренери Кожушко Ф.П., Фірцович А.В. (м. Новояворівськ).