Бійці АТО подякували львівським школярам

logo
64990_bijci_ato_podjakuvali_lvivskim_shkoljaram.jpeg


На Львівщину для школярів бійці 80-ї окремої аеромобільної бригади надіслали листи із зони АТО.

Про це повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua.

«Слава Україні! Дорогі діти, шановні вчителі та батьки. Пишуть вам бійці 80 окремої аеромобільної бригади. У вільний від служби час ми з задоволенням перечитуємо кожного вашого листа та переглядаємо кожен малюнок. Дякуємо, що пишете нам, бо кожен лист гріє душу і додає бойового духу. Пишаємось вами та щиро радіємо, що маємо таке майбутнє, а майбутнє – це ви, наші дорогі, розумні, патріотичні та талановиті діти. заради збереження територіальної цілісності та вашого спокою ми тут. Ви допомагаєте нам в цьому і низький вам за це уклін. Пишіть нам. Україна понад усе!!!» (на фото), – такий щирий лист-подяка від воїнів-захисників нещодавно надійшов на адресу школярів Львівщини.

У листі були й світлини, які вже побували в руках кожного учня. Керівництво шкіл Львова повідомило, що листа зачитали сьогодні на лінійці і зауважили, що такої тиші (коли озвучували подяку з АТО) давно вже не чули у школі. Кілька сотень дітей стояли без жодного слова чи руху.

Бійці АТО подякували львівським школярам

Нагадаємо, нещодавно невідомі розмістили в Інтернеті провокаційне відеозвернення до дітей із Прикарпаття, а ще наприкінці минулого року учні села Джурів Снятинського району надіслали українським воякам патріотичні послання.

Їх мали отримати наші солдати в районі Чорнухиного на Донеччині. Однак листи перехопили бандити. Відтак у відео, яке з’явилось в соцмережі на сторінці однієї з учениць Джурівської школи, терористи зачитали уривки із дитячих послань, а потім гнівно їх прокоментували.

А на відео від Антрацитівського регіонального телебачення сеператисти вже насміхалися із десятка інших листів, які також писали учні цієї школи. Навіть знущалися із іконки, яку пересилали малі.

Це неабияк стурбувало і обурило батьків та вчителів, бо ж через Інтернет дітям почали погрожувати. Після цього випадку тутешні школярі почали масово видаляти свої сторінки із соціальних мереж та закликати до цього й інших. Але писати листи українським бійцям не переставали. Навпаки, знову підготували яскраві послання українським воякам.

«Ворог намагається вплинути на дитячу несформовану психіку, – каже шкільний психолог Людмила Ковальчук – і щоб цього не трапилось, юним користувачем соцмереж потрібно якомога менше висвітлювати свої персональні дані».

Через це волонтери почали закликати, аби молодь була обережною і в листах до захисників не вказувала прізвищ, адреси, номерів телефонів.


А поділитися?