Біля Янівського кладовища у Львові збудують комплекс багатоповерхівок з торговим центром

logo
176427_bilja_janivskogo_kladoviwa_u_lvovi_zbuduj.jpeg


На вул. Залізничній у Львові збудують 11 багатоповерхових житлових будників, багаторівневі паркінги і троговий центр, які будуть розташовані впритул до залізничної колії. Відповідні містобудівні умови та обмеження у п’ятницю, 16 березня, погодив виконавчий комітет Львівської міськради.

Згідно з наданими містобудівними умовами та обмеженнями, на розташованій між залізничною колією та вул. Левандівською ділянці площею 4,6 га ТОВ «Торговий центр «А» планує збудувати 11 житлових будинків, які скрадатимуться з 20 секцій. Висота найвищого з будинків становитиме 53 м, ще двох – по 52 м, решта будинків мають бути нижчими.

Орієнтовне місце розташування житлового комплексу

За даними сайту новобудов ЛУН, йдеться про житловий комплекс Dolce Vita, у якому забудовник уже розпочав продаж квартир.

У будинку № 4 заплановане будівництво центру розвитку дитини. Крім того, на цій ділянці інвестор запланував звести три багаторівневі паркінги і троговий центр.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Торговий центр «А» зареєстроване на компанію «Монлар Файненс Лімітед» з Віргінських островів та Дениса Сєрєбрєннікова.


А поділитися?