Біля Львівської міськради голодує вчителька, – ФОТО, ВІДЕО

logo
201196_bilja_lvivskoji_miskradi_golodue_vchitelk.jpeg


Жінка понад 50 років стоїть у черзі на житло.

Фото: 032.ua

20 липня на площі Ринок, перед будівлею Ратуші розпочала голодування вчителька, яка назвала себе безхатьком. Вовк Стефанія, яка викладає у львівській школі №6, розповіла, що вже 50 років чекає від держави на квартиру у Львові, – передає кореспондент 032.ua.

“У 1968 році я приїхала за направленням до Львова як молодий спеціаліст, пропрацювала – і далі працюю – 50 років. Увесь цей час я простояла у черзі на житло, якого зовсім нема. Я – бомж. У 1977 році з новонародженою дитиною я поселилася, не маючи житла, в глиняному аварійному будинку, за 30 кілометрів від місця праці”, – поділилася Стефанія Вовк.

Вчителька і донині доїжджає на роботу за 30 кілометрів та 50 років чекає в черзі на житло. Не допомагають пришвидшити цей процес – ні прийоми у можновладців, ні навіть листи до Президента України.

Читайте також: Як радянський школяр з Львівщини втік з СРСР у Штати, – ФОТО

“Мені з 2005 року приходять відповіді, що ситуацію “поставлено на контроль”. Уже 13 років я “на контролі” і – жодного контролю”, – обурилася жінка.

Стефанія Вовк прийшла голодувати під Львівську міськраду і вимагає від мера, щоб їй надали житло. Каже, що почекає до 17 липня, якщо до того часу ситуація не вирішиться, погрожує розбити намет просто посеред площі Ринок і оголосити безстрокове голодування.


А поділитися?Вам має сподобатись...