Біля Львівської ОДА протестували львів’яни

logo


image

15 січня у парку на Валах, навпроти приміщення Львівської облдержадміністрації, зібралися люди. Вони проти нових тарифів на газ. Акція протесту розпочалася о 12:00.

За словами працівника поліції діалогу Василя Пікуша, там зібралося близько 80 людей, пише Суспільне.

“В мене є багато сусідів-пенсіонерів хворих, які з такими тарифами просто швидше за все не виживуть, а якщо ще приймуть закони про відбирання квартир чи там ще якісь штрафи додаткові за неоплату комуналки, то напевно у нас просто в Україні збільшиться кількість врази бездомних, тому я тут”, — каже учасник акції протесту Антон Парамбуль.

“Мені прийшла платіжка на 1600 гривень, це хрущівка 45 м2. А ще ЖЕК і все решта заплатити, і це все при пенсії 2300. За грудень прийшло 1600, а попередній місяць, 1000 гривень. Про акцію дізналася, сусідка сказала”, — каже львів’янка Олена.

За словами організатора акції Михайла Шевелюка, такі акції пройшли і в інших великих містах України.

“Повернути пільги, які були скасовані для багатодітних сімей, для мешканців гуртожитків і інші пільги – використання 100 кіловат. Ми вимагаємо також повернути у комунальну власність газотранспортну систему на території міста, ОТГ. Це рішення яке передбачає повернення газотранспортної системи на баланс комунальної власності, що дозволить значно здешевити вартість і доставки, і газу”, — каже організатор акції Михайло Шевелюк.