Біля Львова провалився під лід рибалка (ФОТО)

logo


Фото: ФБ/ЦРВС Львівської області

image

На озері Глинна-Наварія

На Львівщині провалився під лід рибалка.

Як пише «Четверта студія», про це сьогодні, 16 січня, повідомляється на сторінці Центральної рятувально-водолазної служби Львівської області.

Як зазначається у повідомленні, рибалку врятували.

«Перший провал на озері Глинна-Наварія. Під час ознайомлення відпочиваючих з правилами поведінки на водному об’єкті в зимовий період, працівниками Львівської рятувально-водолазної станції надано допомогу одному з рибалок який провалився під лід. Рибалки будьте обережні крига місцями ще дуже тонка не більше 1-2 сантиметрів», – зазначається у повідомленні.

Довідково. Глинна Наварія (у народі – озеро в селі Наварія) – це штучна технічна водойма, утворена в радянський час на річці Щирка, за 10 км від Львова. Ще у 1960 – 1980 роках це було популярне місцем відпочинку львів’ян, а зараз – небезпечна для купання територія. Зараз у озері можуть плавати хіба відчайдухи, особливою увагою воно користується в місцевих рибалок. Але справа у тому, що з 1987 року у водоймі заборонено купатися, бо туди потрапляють неочищені стічні води, від чого гинуть навіть мешканці самого озера.


Скриншот ФБ


Фото: ЦРВС


Фото: ЦРВС


Фото: ЦРВС

Правила поведінки населення на водних об’єктах в зимовий період та надання допомоги особі, яка провалилася під…

Опубликовано Центральна рятувально-водолазна служба Львівської області Понедельник, 21 декабря 2020 г.

Коментарі

Позначки: Глинна-Наварія, крига, озеро, рибалка, рятувальники