Біля Парку культури у Львові хочуть збудувати апарт-готель

logo


До 3 червня 2019 року у Львові триває громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Д. Вітовського, вул. Зарицьких, пл. І. Франка у м. Львові.

Підставою для розробки проекту слугує рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 23.03.2018 № 309, передає кореспондент сайту 032.ua.

Замовником детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ФОП Лаврін В.С.

Проект стосується використання та забудови території, площею 4,9797 га, зокрема, передбачається будівництво апарт-готелю з парковками на місці нежитлової будівлі по вул. Вітовського, 9 (площа ділянки становить 0,0352 га).

Окрім цього, у проекті передбачено: реконструкцію площі Івана Франка та вулиці Вітовського, спорудження підземного паркінгу, велодоріжок на вул. Вітовського і Зарицьких.

Розрахунковий термін реалізації проекту – 10 років, перший етап реалізації – від 3 до 7 років. При цьому, в ДПТ зазначається, що завдання на розроблення плану території уже затверджене управлінням архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради; і є інвестори, що готові здійснити забудову.

Проектований апарт-готель буде мати 5 поверхів з мансардою на 10 апартаментів і 2 підземні поверхи (підвальний та цокольний), де розміститься автостоянка на 17 машиномісць. Відсоток забудови – 87%, висота будівлі – 25 метрів до гребня даху.

У рамках проекту реконструюють вулицю Вітовського і площу Франка, передбачається реорганізація приватного та громадського транспорту з виділеними смугами для трамвайної лінії. На вул. Вітовського та Зарицьких розмістять велодоріжки.

20 травня о 18:00 відбудеться громадське слухання згаданого проекту, у приміщенні актового залу Личаківської районної адміністрації, що на вул. К. Левицького, 67.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 03 червня 2019 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або як електронне звернення. Телефон для довідок: (032) 2 97 58 91.

Нагадаємо, раніше у Львові видали містобудівні умови та обмеження для проектування будівництва готелю з рестораном на вул. Лижв’ярській.

Повне або часткове копіювання матеріалу забороняється та вважається порушенням авторських прав