Біля Рави-Руської авто патрульних зіткнулося з вантажівкою. Є загиблий

logo
222624_bilja_ravi_ruskoji_avto_patrulnih_zitknul.jpeg


Аварія трапилась на трасі Тернопіль — Львів — Рава-Руська.Фото: Ігор Зінкевич / Facebook

Фото: Ігор Зінкевич / Facebook

На Львівщині на трасі Тернопіль — Львів — Рава-Руська авто патрульних зіткнулося з вантажівкою. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич. 

Як уточнив у коментарі Tvoemisto.tv речник патрульної поліції Львова Мар’ян Шпитак, аварія трапилась на трасі Тернопіль — Львів — Рава-Руська поблизу села Мощана. У результаті ДТП загинув один поліцейський, ще один перебуває у тяжкому стані.

Нагадаємо, на Львівщині триває кампанія #Безпечні дороги, спрямована на безпеку дорожнього руху, яка була розпочата наприкіці минулого року медіа-хабом «Твоє Місто» в співпраці з соціальною ініціативою УГКЦ «Хтось не зробить», Патрульною Поліцією Львівщини та Львівською міською радою. За підтримки соціально відповідального бізнесу, зокрема компанії «Арія Моторс», «Вухо.ком» та радіо-патнера кампанії – Радіо «Львівська Хвиля» було проведено цілий цикл соціально-інформаційних акцій та заходів, які дали позитивні результати. На закінчення 1 півріччя за даними  статистики суттєво скоротилася  кількість важких ДТП і вдвічі зменшилася кількість смертельних випадків в місті. Протягом літа було прийнято рішення про розширення кампанії#Безпечні дороги на Львівську область. «За підтримки партнерів та у співпраці з програмами Львівської обласної державної адміністрації ми розраховуємо на позитивну динаміку в межах області, що дасть можливість максимально задіяти всі фактори безпеки та реально зменшити кількість важких ДТП» – говорить Тарас Яценко, керівник медіа-хабу «Твоє Місто».

Фото Ігоря Зінкевича / Facebook


А поділитися?