Біля ринку «Південний» у Львові хочуть збудувати багатоповерхівки на місці автостоянки

logo
194452_bilja_rinku_pivdennij_u_lvovi_hochut_zbud.jpeg


На вул. Щирецькій, що поблизу ринку «Південний» у Львові, хочуть збудувати новий житловий квартал із дитсадком на місці автостоянки. Про це йдеться у розробленому детальному плані цієї території, що оприлюднений на сайті Львівської міськради.

Йдеться про будівництво 6-8-поверхових житлових будинків на території, що обмежена вул. Щирецькою та 8 і 6 Скнилівськими провулками. На цій ділянці зараз паркують автомобілі. Поблизу проектованого житлового кварталу є ринок «Південний» та супермаркет «ВАМ».

Ділянка, де передбачають будівництво

Як може змінитись ця територія

На території, де запланове будівництво, зараз є садибна забудова, де проживає приблизно 130 людей. Якщо наміри з будівництва багатоповерхівок реалізують, то у новобудовах проживатиме ще майже 1,2 тис. людей. У документації вказано, що мешканці зможуть залишати свої авто у підземних паркінгах та автостоянці комплексу «Південний». На цій території також планують звести дошкільний заклад приблизно для 50 дітей.

2 липня о 18:00 у актовому залі загальноосвітньої середньої школи № 18 (вул. Кульчицької, 18) відбудеться зустріч з архітектором, що розробляв цей ДПТ. Мешканці також можуть подавати свої письмові пропозиції щодо розроблених намірів забудови ділянки. Пропозиції можна подавати до 13 липня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг.


А поділитися?