Більше 150 представників меблевих компаній стали учасниками Всеукраїнської меблевої конференції у Львові

logo


У Львові відбулась найбільша меблева подія – Всеукраїнська меблева конференція FURNICON LVIV приурочена року діяльності Львівського меблевого кластеру. Учасниками конференції стали більше 150 представників меблевих компаній з цілоїУкраїни. Вчора учасники слухали панельні дискусії щодо нових проєктів та актуальні грантові можливості для меблевих компаній, а сьогодні – відвідали меблеві виробництва.

Вчора, у рамках FURNICON відбулась панельна дискусія щодо інноваційного освітнього проєкту «Школа мебляра: конструктор-дизайнер та оббивальник», який спільно реалізовує департамент економічного розвитку Львівської міської ради з Львівським меблевим кластером.

«Ми презентували реалізацію проєкту, розповіли пропередумови його створення, плани щодо масштабування та ділились досвідом з учасниками конференції. Наш спільний проєкт викликав захоплення серед присутніх. Адже його мета – підсилення кадрового потенціалу підприємств та популяризація робітничих професій і ми стрімко разом рухаємось вперед», – розповіла Інна Свистун, директорка департаменту економічного розвитку ЛМР.

Завантажити фото Також представниця «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» НаталіяТабака та Олексій Кушнір, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», презентували актуальні грантові можливості для меблевих компаній і розповіли про успішні кейси попередніх грантових програм.

«Офлайн зустрічі в бізнесі – це не лише можливість обговорити актуальні питання та знайти спільні шляхи розв’язання проблем, але й важливий інструмент для встановлення довгострокових партнерських відносин та обміну цінним досвідом», – наголошує Володимир Патіс, президент УкраїнськоїАсоціації Меблевиків.

Відзначимо, що конференція приурочена року діяльності Львівського меблевого кластеру.

«Один рік – це не багато, але в умовах війни, то, мабуть, треба помножити на три. Та ми на правильному шляху. Коли більшість бізнесів закривалися, зливалися, емігрували – ми об’єдналися і народили нове дитя. За перший рік діяльності стартував інноваційний освітній проєкт «Школа мебляра: конструктор-дизайнер та оббивальник» – пишаюся цим. Так, це потребує багато особистого часу,але передавати досвід, навчати і зрощувати нові кадри також дуже важливо. Ми даємо цю можливість і тішимося, що маємо результати.

Дякую всім партнерам за співпрацю. Дякую ЗСУ за можливість підтримувати та розвивати економіку нашого міста», – наголосив Андрій Манджала, виконавчий директор Львівського меблевого кластеру.

Сьогодні, в рамках другого дня Всеукраїнської конференції FURNICON, учасники відвідали 4 меблевих компанії – WoWin, Brand Roomio, Varenycia Group та Меблевий парк.

Читати далі

Tuesday January 23rd, 2024

Львів отримує трамваї «Електрон» у рамках спільного проєкту Міністерства відновлення та Європейського інвестиційного банку

Tuesday January 23rd, 2024

Частина Сихова сьогодні без опалення і гарячої води – підозрюють зовнішнє втручання у систему

Tuesday January 16th, 2024

У Дрогобичводоканалі повідомили, чому важливо щомісяця подавати показники лічильників

Wednesday January 10th, 2024

Під час огляду роботи перевізника, який обслуговує Червоноградський район було складено 9 постанов про порушення

Tuesday January 2nd, 2024

Львівводоканал: якщо ви не проживаєте у квартирі – опломбуйте лічильники на воду

Wednesday December 27th, 2023

Львів’янамнагадують про необхідність подати покази лічильників води

Thursday December 21st, 2023

У Львові безготівкову оплату відновили в усьому громадському транспорті: від завтра на лініях працюватиме контроль

Tuesday December 19th, 2023

У Львові відновили продаж паперових абонементів на проїзд в електротранспорті

Monday December 18th, 2023

У Львові виторг перевізників у перший деньзапровадження ЛеоКарт зріс наполовину

Wednesday December 6th, 2023

“Укрзалізниця” вирішила додати додаткові рейси на популярні маршрути через Львів