Бюджет – 2024: у міській раді Дрогобича визначили пріоритетні цілі та галузі

logo


Економіка

Так, бюджет на 2024 рік починають формувати вже з осені 2023 р. Першочерговими заходами є визначення пріоритетних завдань та галузей. Про це повідомив очільник громади Тарас Кучма під час наради з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств, –
інформує пресслужба ДМР. Фото: Дрогобицька міська рада

В умовах воєнного стану питання формування бюджету громади є ключовим завданням.

Міський голова доручив заступникам разом з керівниками підрозділів та комунальних підприємств напрацювати
заходи, які потребують фінансування. До слова, після зниження ставок податків для юридичних та фізичних осіб та поділ території громади на три зони оподаткування, у міській раді проводять заходи з наповнення бюджету податками.

Пріоритетними обрали п’ять галузей – освіта, медицина, житлово-комунальне господарство, управління містом, культура. Для цих галузей визначили сім цілей:

формування матеріальної бази майбутніх ліцеїв громади у відповідності до концепції НУШ;
розширення спектру послуг медицини в напрямку реабілітації;розвиток дорожньої інфраструктури населених пунктів громади;будівництво комунального житла для ВПО;впровадження заходів з енергозбереження в житлових та комунальних будівлях;перехід управління містом на систему управління на основі даних;розвиток муніципальних колективів громади.

Окрім цього тривають дискусії, щоб держава залишила військовий ПДФО у бюджетах громад.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ читайте такожУ Дрогобичі троє військовослужбовців отримали сертифікати на придбання житла У Дрогобичі триває ремонт кількох доріг Дрогобицькі велосипедисти здобули призові місця на Чемпіонаті України Святкування дня міста у Дрогобичі. Що заплановано У Дрогобицькій міській лікарні проводять ремонт даху адмінкорпусу У Дрогобицькому педуніверситеті ім. Франка відбулася урочиста посвята першокурсників Танцюристи Дрогобиччини підкорювали закордонні сцени У Дрогобичі проведуть «Вечір спортивної слави» У Дрогобичі розпочали реконструкцію радіальних відстійників на очисних спорудах ​У Дрогобичі оголосили лауреата цьогорічної Міжнародної премії Івана Франка