Бюджет Львова поповнили на 4 млн грн від продажу двох приміщень з аукціону

logo
169587_bjudzhet_lvova_popovnili_na_4_mln_grn_vid.jpeg


У п’ятницю, 9 лютого, відбувся аукціон з продажу об’єктів нерухомого майна, організований управлінням комунальної власності Львівської міської ради. На аукціоні продано два об’єкти – нежитлові приміщення на вул. Дорога Кривчицька, 1 та на пл. Соборній, 17.

Читайте також

Найбільша частина видатків з бюджету: на оплату працівників державних установ
Знову змінили міський бюджет Львова

Про це повідомили сьогодні у прес-службі Львівської міської ради, пише – ZIK.

Приміщення на пл. Соборній, 17, загальною площею 14,0 кв. м., продано за ціною 148 624 тис. грн., вартість 1 кв. м при цьому становить 10 616 гривень.

Нежитлові приміщення на вул. Дорога Кривчицька, 1, загальною площею 300,2 кв. м (в тому числі підвалу, площею 151,0 кв. м., та 1-го поверху, площею 149,2 кв.м.), продано за 3 848 160 грн. Тобто за 1 кв. м сплачено 12 818 грн.

Кошти, отримані від продажу на аукціоні у розмірі 3 996 784 грн, найближчим часом управління комунальної власності перерахує до міського бюджету Львова.

«Добре, що вказані приміщення знайшли нових власників, які будуть проводити ремонтні роботи, будуть дбати за збереження майна. Сподіваємось, що при цьому відкриються нові заклади та створюватимуться нові робочі місця. В цілому аукціони – це спосіб приватизації, де можуть взяти участь будь-хто, хто має намір придбати нерухомість на однакових, прозорих та публічних умовах»,–- повідомила начальник управління комунальної власності Інна Свистун.


А поділитися?Вам має сподобатись...