Благородний вчинок: на Львівщині троє школярів відшукали власницю загублених речей (Відео)

logo


Скріншот відео

Львів

18.07.2018 09:53

Жінка каже, що з немовлям виходила з автівки і не помітила як речі випали з кишені

Не привласнили, а через поліцію відшукали власницю загублених речей і повернули їх. На Львівщині у Стрию троє десятирічних школярів знайшли водійське посвідчення та мобільний. За благородний вчинок дітям віддячила не лише жінка, а й правоохоронці. Тепер школярі мріють стати поліцейськими.

Десятирічні Роман, Соломія та Настя показують місце, де минулої суботи натрапили на чужі речі. Телефон та водійське посвідчення лежали на дорозі, якою діти повертались із літнього табору.

“Підійшла до нас тьотя, яка стояла біля Романа і порадила розвісити карточки і сказати про зникнення, але ми подумали, що можуть виявитись якісь злодії і просто собі взяти телефон”, – пояснила Анастасія.

За темою

>
Доросла підтримка від дітей: школярі влаштували ярмарок на підтримку товаришів з аутизмом

Діти одразу викликали поліцейських. Що саме вчинив Роман, його мати не одразу зрозуміла.

“Він затримувався з табору і я подзвонила до нього, де він знаходиться й одразу він мені пояснив: ми чекаємо поліцію. Я збентежилися, що сталося? Він мені пояснив і я дуже була рада за їхній вчинок”, – розповіла мати Романа Марія Павлюх.

“То просто одразу в нас така реакція була, ліпше подзвонити до поліції, бо нащо дзвонити до батьків, якщо вони і так в тому не розберуться”, – пояснив школяр.

Поліцейські вже за півгодини знайшли власницю телефону і документів. Жінка каже, що з немовлям виходила з автівки і не помітила як речі випали з кишені.

“Я думала я їх від радості заобіймаю. Вони почали розпитуватися прізвище, ім’я, адреса їхня, номери телефонів, вони так чітко все сказали, я б напевно так не змогла як діти. Вони не були розгублені, чесно, вони були дуже радісні, що змогли допомогти”, – каже власниця загублених речей Юлія Кувак.

Поліцейські подякували дітям за благородний вчинок і вручили подарунки. Жінка також віддячила школярам – шоколадом та грошима.

Ірина Саєвич, Євген Радіон, “5 канал”

Відео за темою