Бліцкриг не вдався, але вони будуть іти до кінця. Як і ми, – кіборг Височанський

logo


Попри те, що перший день вторгнення зірвав плани бліцкригу для РФ, слід розуміти, що окупанти підуть до кінця, і ми мусимо пережити ще кілька хвиль атаки. 

Про це кіборг та офіцер львівської територіальної оборони Олег Височанський заявив в прямому етері проєкту “Говорить Великий Львів” на телеканалі NTA. 

“Я зараз дуже гордий за наші збройні сили. Це рівень, який набагато вищий, ніж 2014-го року. Якщо судити по моєму побратиму, який далі продовжує службу у 80-ій бригаді, то з його слів, якби він зараз зайшов в термінал аеропорту з одною ротою, то зачистив би її за 2-3 дні. Рівень високий. Ми достойно прийняли удар. Я сподівався, що москалі трохи крутіше, а як вони воюють зараз, то нам головне витримати ще кілька хвиль атаки”, – говорить він.

Водночас, як зауважив Височанський, попри обережний оптимізм першого дня вторгнення, слід розуміти, що це ще не кінець. 

“Так, вони можуть застосувати “козирі в рукаві”. Вони вже застосовують балістичні ракети, вони підуть до кінця. Ми від москаля можемо чекати будь-що, але це додає нам дух. ми витримали перший удар, витримаємо й другий”, – підкреслив кіборг. 

Водночас Олег Височанський акцентував на тому, що російським військовим в умовах масштабного вторгнення бракує головного – мотивації. 

“Чим вони можуть мотивувати того російського солдата? Виконувати роботу, бути на зарплаті? Отримувати гроші? Зарплата сержанта в Збройних Силах РФ – це 50 тисяч рублів. Це навіть не мотивація.  Натомість ми вмотивовані, і зараз вони відчують всю красу наших ЗСУ. Коли вони будуть заходити колонами, частинами. коли вони будуть лишатися ночувати, а туди прилетить Точка У, бо в нас їх достатньо. Це буде пекельна ніч для них”, – говорить він. 

Щодо інформації про захоплення Чорнобильської зони, то кіборг підкреслив, що не варто панікувати, проте з огляду на неадекватність ворога, слід чекати будь-яких варіантів. 

“Щодо Чорнобиля – розпад найнебезпечніших частин радіації триває 25 років. Там він давно вже відбувся. Все вже давно вивезли і захоронили. Але техногенна катастрофа, можливо, входить в їхні плани, це не виключено”, – підсумував Височанський. 

ВІДРЕАГУЙТЕ НА НОВИНУ

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0