Близько чверті львівських маршруток неможливо відстежити онлайн через несправні GPS-трекери

logo
153641_blizko_chverti_lvivskih_marshrutok_nemozh.jpeg


Близько чверті GPS-трекерів у міських автобусах Львова не працюють, через що на офіційному сайті Львівської міськради та в мобільних додатках відображаються не всі автобуси, які виїздять на маршрути. Про це під час наради у Львівській міськраді 28 листопада заявив в.о. начальника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика.

«Ми провели аналіз і з’ясували, що ситуація є кращою, ніж показують GPS-трекери. Близько 20-30% GPS-трекерів не працюють коректно», – сказав Партика.

У коментарі ZAXID.NET Олег Партика уточнив, що працівники управління транспорту особисто виїжджали до автопарків кожної фірми-перевізника і рахували кількість автобусів, які випускають на маршрути.

За даними моніторингу, який провели працівники управління, 28 листопада зранку на маршрути у Львові виїхали 528 автобусів. За підрахунками управління, АТП-1 випустило на маршрути 192 автобуси з 209 запланованих, АТП-14630 – 96 зі 118, «Міра і К» – 75 зі 102, «Успіх БМ» – 62 з 74, «Фіакр-Львів», який за рішенням виконкому ЛМР формально є підрядником АТП-1, – 103 зі 126 запланованих автобусів.

Натомість на офіційному сайті ЛМР, за даними GPS, щодня відображаються близько 400-420 автобусів. Відтак, заступник міського голови Львова Сергій Бабак наголосив на тому, що перевізники мають відремонтувати або замінити GPS-трекери, адже через їхню некоректну роботу мешканці не можуть відстежувати в режимі онлайн рух усіх автобусів.

Додамо, що ситуація з виїздом автобусів на маршрути у Львові погіршується. Навіть 528 автобусів, які нарахували працівники управління транспорту, не можуть вповні забезпечити перевезення пасажирів. Щоб зупинити погіршення ситуації, мерія погодилась на новий тариф у 5 грн, який подали до Антимонопольного комітету, а в подальшому винесуть на розгляд виконкому ЛМР.


А поділитися?Вам має сподобатись...