«Бо ця вода майже свята»: львів’яни обурені вчинком церковника, який не дав води, щоб загасити палаючу автівку

logo
42743_bo_cja_voda_majzhe_svjata_lviv_jani_obure.jpeg


Вчора близько 12:00 на вулиці Хоткевича у Львові на ходу загорілася іномарка. Поки їхали пожежники, палаючу автівку намагалися погасити, чим могли: зупинялися водії машин, котрі проїжджали повз, мешканці нижніх поверхів будинків подавали воду у відрах через вікна. Була вода в бочках і біля сусідньої церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці, але її дати церковники відмовилися. Про це написала у спільноті «Варта 1» місцева мешканка Юлія Газда.

«Там саме мало розпочатися водосвяття і біля хреста стояло кілька бочок з водою. Коли хлопці прибігли брати бочку, пан, який прислуговує в церкві, мало не ліг на них і не дозволив взяти жодної краплини.Його аргумент просто ошелешив: «Ця вода вже майже свята!»», – написала Юлія.

У коментарях під постом львів’яни обурюються: «Ганьба! І ця людина прислуговує Богові», «Вода майже свята, то він думав, що теж майже святий!», «Церква – це бізнес». Хоча є й такі, хто підтримує церковників: «Зі школи відомо, що гасити машину, що горить, водою не можна. Для цього є вогнегасник». 


А поділитися?Вам має сподобатись...