Бондаренко не хоче львівського сміття в Черкасах

logo


01 березня 2017, 17:31 Новини Черкас та Черкаської області

Черкаси відмовилися приймати львівське сміття. Про це під час брифінгу, який відбувся 1 березня, повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

17092922_1425764257486229_1603449599_o

Наприкінці січня до нього листом звертався Андрій Садовий із проханням підтримати львів’ян та допомогти в захороненні частини твердих побутових відходів зі Львова.

– Щодо чуток про можливість зайняття посади секретаря представником « Самопомочі», які зараз мене критикують, то зауважу, що це дивний збіг обставин після того, як ми виявили фури львівського сміття, що курсували в бік Черкас. Я маю звернення Андрія Садового, який просив допомогти Черкасах прийняти львівське сміття. але скажу, що наше місто не полігон для сміття. Якщо стоїть питання, щоб відбулося те, що в Миколаєві, коли тамтешній мер дав дозвіл, то такого в Черкасах не буде. Сьогодні хочуть критикувати, то нехай критикують, але згодом не буде тем для критики. Зараз закінчиться питання з Соснівкою, через два тижні закінчиться питання з бульваром Шевченка. Що тоді будете критикувати? – дивується мер.

Мер заявив, що критика має бути об’єктивна, але від громадськості, а не представників політсил.

– Громадські активісти, які зараз мене критикують, давно перейшли в політичні партії. Вони це переводять в політичну площину. Я ж за об’єктивну критику! – заявив Бондаренко.

Він також згадав за тему можливої забудови Соснівки.

– Чому б не почути думку простих людей? Он Соснівка давно вже забудована. З лівого боку без жодних дозвільних документів компанія побудувала готель без жодних документів. Ми наклали штраф. Вони не пускають представників державного будівельного контролю, – зазначив мер. – Треба питання Соснівки обговорювати з громадою, можливо там зробити санаторій. Та ж дача Андреєва занепадає… Звертатимемося до обласної ради, щоб вони таки дали лад будівлям.

реклама

Інші матеріали по темі:

Додати коментар