Бортові самописці літака Ан-12, який впав торік на Львівщині — розшифрували

logo


image

Бортові самописці, які вилучили після падіння літака Ан-12 — розшифрували. Про це Суспільному повідомив заступник начальника слідчого управління Нацполіції Львівщини Андрій Кумечко.

Та оприлюднити інформацію із самописців зараз не можуть, бо причини падіння літака — невідомі. Зараз слідство розглядає ті ж версії падіння літака, які назвали рік тому —це помилка пілота, помилка командно-диспечерського пункту, погодні умови та технічна несправність літака.

“На даний час ми не можемо відкинути жодну із версій, оскільки Національним бюро по розслідуванню авіакатастроф на повітряних суднах не надано досудовому розслідуванню висновку про причини авіакатастрофи. У звязку з тим і експертиза, яка призначена у Київський науково-дослідний інститут судових експертих Міністрества юстицій, також триває і на підставі цього висновку буде проведена ця експертиза. Слідством вилучено всю необхідну документацію, всі необхідні прибори для того, щоб провести відповінду експертизу. Ми тільки на неї чекаємо і тоді буде озвучено причину даної трагедії, даної авіакатастрофи “, — каже Кумечко.

Річниця падіння літака поблизу Львова у Сокільниках: розслідування триває

Цю ситуацію в Національному Бюро з розслідувань авіаційних подій та інцидентів з цивільнимип повітряними суднами не коментують. Зараз там триває розслідування, повідомив заступник керівника установи Микола Машаровський.

Кореспонденти Суспільного надіслали інформаційний запит в спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері Західного регіону. Як повідомила прессекретарка прокуратури Юлія Галущак, коментувати цю ситуацію вони будуть після отримання результатів експертизи.

Що відомо

4 жовтня 2019 року під час виконання чартерного вантажного рейсу UKL4050 літаком Ан-12 UR-CAH авіакомпанії «Україна Аероальянс» по маршруту Віко (Іспанія) – Львів здійснив аварійну посадку в селі Сокільники поблизу аеродрому.
Міністр інфраструктури України Владислав Кріклій у Facebook написав, що аварійну посадку здійснили через брак пального. Розслідування на той час лише розпочалося.
Через падіння загинули колишні військові льотчики з Вінниці Ігор Завадюк і Віталій Степаненко, льотчик із Запоріжжя Ігор Маєвський, штурман Юрій  Кузьменко і радіооператор Володимир Кириленко.